Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
13 Nisan 2012

Ben şehit çocuğuyum. istanbul’da okuyorum. Ailemin maddi durumu yetersiz olduğundan para isteyemıyorum. Yemin ederim yalan söylemıyorum. Benım yol param ondan sonra yemek param olduğu için başbakanlık bursu yetmıyor. Bana bu konuda her hangi bir bilginiz ya da burs veyahut yardım veren bır yer bılıyorsanız yardımcı olursanız çok makbule gecer.

4 Cevap |
10.743 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
06 Ekim 2012

merhaba öncelikle böyle bir çalışmaya ön ayak olduğunuz için size teşekür ederim bu sosyal sigorta kurumu emekli sandığı kanununda 5434 sayılı kanunla gazi çocukları yararlanıyor ilk okul öğrencisi 1.771 tl lise öğrencisi 1.157tl üniversite öğrencisi ise 1.543 tl verliyormuş böyle bir şey var mı varsa nasıl başvurada bulanabilirim birde kpss sınavında %10 artış puanla alan yerler varmış bu yerler neresi birde kpss memur alımında öncelik gazi çocuklarınmış şimdiden teşekkür ederim

 Avatar Yok
13 Nisan 2012

Değerli kardeşim, sitemiz Gazihaber.com’da senin için bir haber yaptım. İnşaallah duyarlı Şehit yakını, Gaziler ve sitemiz ziyaretçileri senin için en güzel bilgilendirmeleri yapacaklardır. Gazihaber.com’daki haberimize ulaşmak için tıklayınız>>>

Burs açısından genel itibari ile burs veren dernek ve vakıflarda Şehit ve Gazi çocukları öncelikli olmaktadır. Bu açıdan biraz yorucu ve zaman alıcı olsa da yılmadan başvuru yapmanı tavsiye ederim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
19 Ocak 2013

devlet burs veriyor

 Avatar Yok
19 Ocak 2013

devlet burss veriyor

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun