Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
30 Mayıs 2012

Babam 1975 kıbrıs barış harekatına fiilen katılarak gazi olmuştur. Sitenizde gazi hakları ile ilgili yazıları arasında gazi çocuklarına iş temini yazısını okudum. Ama anlamadığım kısımlar oldu. Bu nedenle kendi durumumu izah ederek bu konuyu biraz daha açmanızı rica edecem. Evin en büyük erkek çocuğu benim. 1982 doğumluyum. Bu durumda müracaat ettiğim taktirde kamuda bir işe yerleşme hakkımın olup olmadığını sizlerden öğrenmek istiyorum.tşk.

5 Cevap |
10.587 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
30 Mayıs 2012

Yasalar çerçevesinde Terör Eylemleri Nedeniyle Şehit Ve Malul Olanların Yakınlarının Ve Çalışabilecek Durumdaki Malullerin Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında İstihdamı düzenlenmişdir. Bu kapsamda Kıbrıs/Kore Gazileri ve çocuklarına kamuda iş istihdamına yönelik olarak herhangi bir düzenleme bulunmamaktadır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
15 Ocak 2013

bende bir kbrıs gazi çocuguyum diger gazilere verilen hakların kıbrıs gazilerine verilmesini istiyoruz

 Avatar Yok
02 Şubat 2013

Bende bir kbrıs gazi çocuguyum BAŞTA İŞ HAKKI VE SEYAHAT HAKKI OLM ÜZERE diger gazilere verilen hakların kıbrıs gazilerine verilmesini istiyoruz.

 Avatar Yok
20 Şubat 2013

kıbrıs gazılerine neden ayrıncılık yapılıyor bunu bılen varmı başbakan bu işten haberdar deyılmı oysakı inanclı bırısı syn başbakan maneviyat ayrılmaz kıbrısta savaşan askerler asker deyılmıydı ben bunu ögrenmek ıstıyorum gazı cocugu olarak bılmek hakkımız deyılmı

 Avatar Yok
07 Mayıs 2013

gazi cocuğu olduğum halde neden işe giremiyorum

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun