Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
22 Mayıs 2012

Benim babam kıbrıs gazisi çoçukların hakları var mı? Bir de tazminat okudum. Almamış babam hiç ücretsiz seyahat kartı çoçuklarına da var mı? Tşk.ler.

2 Cevap |
22.464 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
22 Mayıs 2012

Merhabalar, Haklarınıza ilişkin detaylı bilgiye Muharip Gaziler Derneği resmi sitesinde yer alan bu linkten ulaşabilirsiniz.>>> Ayrıca yeni yasa tasarı taslağına ilişkin yapılan açıklamalar dikkate alındığında Gazi çocuklarına da ücretsiz seyahat kartı verilmesi planlanmaktadır. Ancak bu kullanıma yaş kısıtlaması koyarlar mı onu bilemiyorum. Tahminim en azından öğrenimleri süresince bu haktan yararlanabilecekleri yönündedir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
10 Kasım 2012

benım babam kıbrıs gazisi bende onun kızıyım ve unuverste yı kıbrısta okumak ıstıorum ve bunla ılgılı madımı veya puanlamı gerekıo bunu orenmek ıstıorum T.S.K

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun