Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
07 Mayıs 2012

Slm. ben daha önce yazdığım da bahsetmiştim. Çatışmada yaralanmıştım. Sol el serçe parmak makara yok parmak 2 cm kısa ayrıca göğüs duvarı zedelenmesi de var. Ben de sadece hastanenin vermiş olduğu rapor var. Fakat sakatlık oranı falan yazmıyor. Ayrıca kati rapor mudur nedir onu da bilmiyorum ne yapmam gerekir? Bilgilendirirseniz sevinirim. Tşk.ler.

1 Cevap |
6.447 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
07 Mayıs 2012

Aleykümselam, en son aldığınız kurul raporu (Askerliğe elverişlidir) kati raporunuzdur. Bu raporunuzda vücut kayıp oranınız görünmeyebilir. Vücut fonksiyon kayıp oranınızın % kaç olduğunu öğrenebilmek için sevk alarak başvurmanız ve askeri hastaneden heyet raporu almanız gerekir. Ancak bu noktada sakatlık oranınızın açacağınız maddi ve manevi tazminat davaları ile özel sigorta şirketlerinin tarafınıza yapacağı ödeme dışında başkaca bir etkisi olmayacaktır. Yani vücut kayıp oranına istinaden emekliye ayrılamazsınız. Daha önceki sorularınızda detaylı şekilde anlattığım için ayrıntıya yeniden girmiyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun