Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
22 Mayıs 2012

Hamit abi bu yasa tasarısı ne oldu? Bekar Şehit kardeşleri yararlanacak mı? Bazıları diyor ki; yasa ilk şekliyle komisyona gitmiş. Bu hükümetin amacı ne? Bizi niye bukadar mağdur ediyor? Bu hükümet en degerli ve kıymetli Şehitlerine sahip cıkmıyor… Bu da insanın zoruna gidiyor. Çıkın adam gibi deyin biz yasa felan cıkarmıyacagız, bizde başımızın caresine bakalım ama bizim üzerimizden de rant kazanmayın.

2 Cevap |
3.543 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
22 Mayıs 2012

Merhabalar, normalde şu ana kadar Meclis’e gelmesi gerekiyordu. Ancak sonradan beklentileri karşılamaması nedeni ile yeni taleplerde dikkate alınarak revizyona gidilmiştir. Yasa tasarısının son halinin Başbakana arz edilmesini müteakip süratle meclise gelecektir. Yasanın ilk şekli ile komisyona gittiğini söyleyenler de var, 15 Haziranda meclise geleceğini söyleyen de var. En geç haziran ayında yasalaşacağını umuyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
22 Mayıs 2012

Hamit abi, yasanın ilk şekli ile komisyona gelme ihtimali var mı? bizi temsil etmesi gereken derneklerden neden bi açıklama yok, neden sessiz kalıyorlar?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun