Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
25 Temmuz 2012

Merhaba Hamit bey babam şırnakta terör kapsamında şehit oldu bize verilmiş olan devlet övünç madalyası dedemin evinde bulunuyordu eve hırsız girmiş ve madalyayı yanında bir miktar parayı çalmış başvuruda bulunsak tekrar devlet övünç madalyası alabilir miyiz iyi günler…

3 Cevap |
4.924 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
25 Temmuz 2012

Merhabalar,

Devlet Madalya ve Nişanları Yönetmeliğine Göre; “ADALYA VE NİŞANIN ZAYİİ

Madde 19 – Madalya ve nişana hak kazananlar ile intikal yoluyla sahip olanlar, madalya ve nişanı herhangi bir sebeple zayi etmeleri halinde, durumu en kısa zamanda Genel Müdürlüğe bildirmek zorundadırlar. Kusurlu olmadıkları yetkili makamlarca belirlenenlere, Başbakanlıkça bedeli karşılığı ve tören yapılmaksızın bir defaya mahsus olmak üzere madalya ve nişanlar tekrar verilir ve bu husus “Tescil ve Terkin Defterine” işlenir.” denilmektedir.
————————
Bu çerçevede herhangi bir sebeple zayi ettiğinizden, bu olayın gerçekleşmesinde sizin kusurunuzun olmadığını da belgelendirmeniz karşılığında bir defaya mahsus yine Devlet Övünç Madalyası tarafınıza verilebilecektir.
————————
Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
11 Şubat 2013

Geçmiş olsun İnşallah tekrardan alırsınız..

 Avatar Yok
20 Şubat 2013

inşallah tekrar madalyanıza kavuşursunaz kardeşim.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun