Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
12 Eylül 2012

Geçtiğimiz haftalarda, ev telefonumuzdan bir bayan arayarak annemle görüşme yapmış. Telefonda babamın ismini, kendisinin Kıbrıs Gazisi olduğunu teyid ettirecek sorular yöneltmiş. Akabinde ise, babamın vaktiyle (2002 yılı) bir şeye başvuru yaptığını ve bu sebeple bir birikim oluştuğunu beyan etmiş. Oluşan birikimi ziraat bankası şubesinden kimlik ibrazı sonucunda çekebileceğini söylemiş. Yapmış olduğumuz araştırma neticesinde ziraat bankasından sonuç alamadık. Arayan bayanın çalıştığı kurum vs. diğer bilgiler maalesef yok. Bu konu ile ilgili aydınlatıcı bilginiz varsa seviniriz. Acaba SGK kaynaklı bir fonda mı bir birikim oldu nedir? Bir de babamında hiç bilmediği bir tütün ikramiyesi konusu var. Acaba bununla ilgili olabilir mi? kendisi 2002′de neye başvuru yaptığını hatırlamıyor ve daha evvel hiç tütün ikramiyesi filan almadığını söylüyor. Teşekkürler

1 Cevap |
4.292 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
12 Eylül 2012

Merhabalar, sizin durumunuza ilişkin olarak detaylı bir şekilde bakabilmesi için sgkyaman@gmail.com bu mail adresinden Ali bey’e telefon numaranızı iletirseniz SGK yönünden bilgilendirme yapacaktır. Ziraat Bankasına babanız detaylı bir dilekçe yazsın ve desin ki; “Ben Kıbrıs Gazisiyim. Bankanız nezdinde var olan bütün hesaplarımın ve hesaplarımda var olan meblağların tespit edilmesi, ayrıca SGK tarafından tarafıma online disket hesabına gönderilen ve alamamam dolayısı ile kuruma iade edilen tutarların tespit edilmesi ve detaylı olarak tarafıma bildirilmesini arz ederim.” Umarım sonuç alırsınız. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun