Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
12 Eylül 2012

2001 yılında çatışmada yaralandım yüzümde geniş hasar bulunmakta gazilik talebinde bulundum asker hastanesinde rapor aldım fakat itiraz ettim itirazıma cevap bekliyorum bundan sonra ne yapmam gerekiyor dava açabilir miyim yaralandığım zaman 28 gün fırat ünv.hastanesinde yattım 10 gün iş gücü kaybı raporu verildi. Çok karışık bir hal içerisindeyim yüzümün estetik ameliyat ihtiyacı da var.bilginize.

3 Cevap |
4.517 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
12 Eylül 2012

Merhaba Sait bey, öncelikle çok geçmiş olsun. Mevcut rahatsızlığınız “askerliğe elverişli değildir” sonuçlu heyet raporu almanıza neden olabilecek şekilde değilse vazife malulü olarak emekliye ayrılamazsınız. Yaptığınız itiraza bakılarak son ve nihai karar hastane tarafından verilecektir. Mevcut rahatsızlığınız dolayısı ile idare aleyhine maddi ve manevi tazminat davası açmanız halinde sonuç alabileceğinizi tahmin ediyorum. Allah yardımcınız olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
22 Ocak 2013

gatanın vermiş olduğu kati rapora itiraz hakkımız varmıdır peki ?

 Avatar Yok
14 Kasım 2013

selamlar gatanın raporuna 15 gün içinde itiraz hakkınız bulunmaktadır diye biliyorum geçmiş olsun

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun