Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
13 Ekim 2012

Sayın Hamit bey ben ssk lı olarak özel şirkette çalışıyorum. Askeriyenin verdiği rapor %38 ben işe girerken 1993 te devlet hastanesinin verdiği rapor %45 bu raporu ssk ya göndersem düzeltme yapılır mı yoksa tekrar heyete mi girmem gerekir ve şu anda çalıştığım özel şirketten vergi indiriminden faydalanıyorum. Bu rapor geçerli mi bilgi verirseniz sevinirim. Saygılarımla.

1 Cevap |
4.332 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
13 Ekim 2012

Merhaba, 6353 sayılı yasa çerçevesinde mevcut maluliyet derecenizi yükseltmek istiyorsanız yeniden rapor almanız gerekmektedir. Ancak en son alacağınız rapora istinaden maluliyet dereceniz yükselebileceği gibi düşebilecektir de. Bu kapsamda durumunuz çerçevesinde yeniden muayene edilme isteğinizi belirten dilekçenizi SGK Genel Müdürlüğüne gönderebilirsiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun