Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
15 Ekim 2012

Ben 28 ekim 1994 yılında siirt kayalısu da terörislerle girdigim catışmada yaralandım sahra hastanesinde 15 gün tedavi oldum bana hic bir evrak rapor vermeden izne gönderdiler askerlik şubemdeki dosyamda bu olayla ilgili hic bir belge yok sanki böyle bi olay yaşanmadı askerde genince madde kullanmaya başladım bakırköy amatemde tedavi oldum.

5 Cevap |
5.685 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
15 Ekim 2012

Merhaba, yaralanmanızdan itibaren oldukça uzun zaman geçmiş. Yaralanmanızdan sonra askerlik hizmetinize devam edebildiğinize göre “askerliğe elverişli değildir” raporu alabilmenize neden olabilecek seviyede bir sakatlanmanızın söz konusu olmadığı anlaşılıyor. “Malul sayılmayan gazi” olduğunuzu ispatlamak istediğinizde ise elde ispatlayıcı belge olmaması ve aradan uzunca bir zaman geçmesinden ötürü bu saatten sonra herhangi bir sonuç alabileceğinizi sanmıyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
17 Aralık 2012

Öncelikle geçmiş olsun.Bende 1996′da yaralandım.Hiçbirşey geçmiş değil.Elinde rapor bulunuyosa askerlik şubesine git ve kesin işlem raporu almak ıstediğini soyle herhangi bir askeri hastahaneya gönderileceğine eminim.Benim yaralanmanda eski olmasına rağmen geçtiğimiz yıl anlattığım yolla kesin işlem raporu aldım.Allah kolaylık versin çetrefilli bir iş olduğuna ve bir sürü sıkıntılarla karşılaşabileceğini söylemem gerek.VATAN SAGOLSUN….

 Avatar Yok
07 Şubat 2013

sürenin fazla olması önemli değilmiş gerekli olan alınacak rapor ve ondan sonraki işlemler

 Avatar Yok
21 Şubat 2013

merhabalar bende 10.02.2012de 5434/45 S.K. DAN EMEKLİ OLDUM TEMEL HAKLARIM NELER ŞİMDİDEN TESEKKÜR EDERİM.

 Avatar Yok
06 Mart 2013

bende şırnakta yaralandım ama haklarımız tam anlamıyla nedir bilmiyoruz :(

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun