Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
25 Ekim 2012

Merhabalar Hamit Bey ben şehit kardeşiyim polisliği istiyorum eşi 12 günlük resmi nikahı olduğu için iş hakkından feragat etmedi bildiğim kadarıyla 2. iş hakkını polislik kapsamıyor.Kendi imkamlarımla pomem’e(polis meslek eğitim merkezi) başvurdum ancak son aşamada elendim.Pmyo’da şehit kardeşlerine öncülük tanınıyor fakat pomemde tanınmıyor bu konuda mahkemeye itiraz etsem sonucu ne olur veya 2. iş hakkında kontenjan sağlanırmı?Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

4 Cevap |
4.938 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
25 Ekim 2012

Merhabalar, sorunuza sağlıklı yanıt verebilmek adına Gazihaber.com editörlerimizden Gazi ağabeyimiz (emsali emniyet müdürü) Sn. Erdinç SUZAN’a sorunuzu iletiyorum. Bu konuda size en sağlıklı ve güncel bilgiyi iletecektir.
————————-
Ayrıca, iş hakkının kullanımında polis memurluğu maalesef kontenjan ayrılan alanlardan değil. Yani 2. iş hakkı kapsamında polis memuru olamazsınız.
————————-
Bu vesile ile kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
17 Ocak 2013

İş konusu yok ama POMEM’e girişte kolaylık sağlanıyor diye biliyorum.

 Avatar Yok
14 Mart 2013

torpili olanlara heryerde kolaylık sağlanıyor zaten önemli olan adil olmak

 Avatar Yok
03 Kasım 2015

gereken şartlar yayınlanıyor zaten bu konuda torpil olamaz.ama arada bu sıkıntılarda yaşanıyor adaletli olmak lazım her an

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun