Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
20 Kasım 2012

Sevgili hamit kardeşim çok selamlar,sağlıklı ve sıhhatlı güzel günler dilerim, kardeşim ben 5434./64.sk nuna göre 2.dereceden harp malülü gazisiyim, sgk bakım maaşı için dilekçe verdim 3 ay oldu hatda üç ayı geçti ama hala bir cevap alabilmiş değilim, 2. dereceye bakım maaşı bağlanması gerekmiyor mu,tekrar mı dilekçe yazayım ve sgk nın hangi bölümüne yazmam gerekiyor? Beni aydınlatırsan sevinirim, sevgiler saygılar sunarım.

6 Cevap |
5.513 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
16 Aralık 2012

bakım aylığı almak için primsiz aylıklar daire başkanlığına dilekçe ile müracaat edin

 Avatar Yok
20 Kasım 2012

Merhaba, öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bakım maaşı alabilmeniz için herhangi bir hastaneden sakatlık oranınızı gösterir heyet raporu almanız gerekmektedir. Bu raporu aldıktan sonra SGK\’a müracaat ederek bakım aylığı almak istediğinizi bildirebilirsiniz. 2. derece malul olmanız size tek başına bakım aylığı hakkı tanımamaktadır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
20 Kasım 2012

teşekkürler hamit kardeşim,karabük devlet hastanesinden almış olduğum rapor var ,yüzde yüz ağır özürlü diye aslını sgk na gönderdim geçerli olurmu yoksa askeri hastanedenmi almam gerekiyor,teşekkür ederim, selamlar

 Avatar Yok
15 Ocak 2013

bakım aylığı almak için ayrıca başvuru yapmanız gerekir

 Avatar Yok
28 Şubat 2013

hamit bey sayesinde baş vurdum maaşım baglandı. ama benim 1.derece

 Avatar Yok
27 Mart 2013

sevgili hamit kardeşim,öncelikle sağlıklı ve mutlu bir hayat temenni ederim, kardeşim 17 gündür ankaradaydım gatada rapor almak için, ve bugün ancak bitirebildim, yüzde, 98 ağır özürlü raporu verildi ve bir hafta sonra alacağımızı söylediler, şimdi ne yapmam gerekiyor derece yükseltmek için ve bakım maaşı için dilekçe ile göndermemmi gerekiyor,selamlar saygılar sunarım……not..sizin tavsiye etmiş olduğunuz arkadaşın yanına gitdim çok değerli bir arkadaş sağolasın, raporu alınca onunlada irtibata geçeriz inşallah..

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun