Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
26 Kasım 2012

Hamit bey öncelikle selam ve saygılarımı sunarım sizlere bir sorum var eğer bu konuda bilginiz varsa cevaplarsanız memnun olurum.
T.S.K mensubu şehit gazi çocuklarından subay ve astsubay olarak göreve başlayan şehit gazi çocukları da Emniyet mensuplarında olduğu gibi şark görevinden muaflar mı bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum saygılarımla.

2 Cevap |
6.594 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
26 Kasım 2012

Merhabalar, Subay Astsubay Atama Yönetmeliği ve diğer mevzuat hükümleri çerçevesinde yaptığım araştırmada, TSK’da Subay ve Astsubay olarak istihdam edilen Şehit ve Gazi çocuklarının doğuya tayin edilmemesine ilişkin bir mevzuat hükmüne rastlamadım. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
01 Ocak 2013

Şehit gazi çocuklarının şark görevi muafiyeti yok ancak bildiğim kadarıyla memleketine yakın olan bir şehirde askerlik yaptırılabiliyor.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun