Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
31 Aralık 2012

Devlet memuruyum. Zorunlu hizmetimi bitirdim. Ailemin ikamet ettiği şehire bu nedenden dolayı tayin kolaylığı hakkım var mı. Eğer böyle bir hakkımız yoksa bizlere de böyle bir hak talebinde bulunmamız için bize yardımcı olur musunuz?

2 Cevap |
5.421 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
31 Aralık 2012

Merhaba, Gazi yakınlarına ilişkin tayin işlemlerinde kolaylık sağlayan yönetmelik maalesef yalnızca 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında Gazi olanlar için geçerlidir. Diğer bir çok hakta olduğu gibi burada da Kıbrıs Gazilerine bu hakkın verilmemesi hakkaniyet ile bağdaşmamaktadır. Her platformda Kıbrıs ve Kore Gazilerinin haklarının iyileştirilmesi ve farkındalık yaratabilmek adına haberlerimizle ve yazılarımızla elimizden gelen desteği vermekteyiz. Bu hususta siz de Gazihaber.com sitesinde haber olmasını istediğiniz yazılarınızı iletirseniz yayımlamaktan onur duyarız. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
01 Ocak 2013

Teşekkür ediyorum.Hamit bey bo konuda ende elimden gelenleri yapmaya hazırım.görüşmek üzere

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun