Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
17 Ocak 2013

Babam kıbrıs gazisi acaba devlet kıbrıs gazisi cocuklarına iş imkanı sağlıyor mu ?

6 Cevap |
10.429 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
17 Ocak 2013

Merhaba, maalesef Kıbrıs Gazilerine, eş veya çocuklarına kamuda iş hakkı tanınmadığı gibi iş kanunu çerçevesinde çalıştırılması zorunlu olan kontenjan nispetinde öncelikli giriş hakkı da tanınmamıştır. Askeri okullara girişte, giriş koşullarını sağlamanız halinde ek puan veya kontenjandan yararlanabilirsiniz. Bu haktan yararlanmak için; alım yapılacak yılın başvuru kılavuzlarında belirtildiği şekilde hareket ederek, ilgili Askeri Okul K.lıklarına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
19 Ocak 2013

Benim amcam da Kıbrıs Gazisi fakat çocuklarını iş sahibi yapana kadar çok yoruldu. Birisi polis oldu, diğeri ise açıktan atamalı bir sınavla memur oldu. Devlet iş imkanı sağlamadı maalesef.

 Avatar Yok
02 Şubat 2013

BENİM BABAMDA KIBRIS GAZİSİ İNŞALLAH BİZE DE İŞ HAKKI VERİLİR BAKANLAR KURULNDA İLETİLEN TALEPLER GÖRÜŞÜLECEK AMA TALEPLER ARASINDA BİZE İŞ HAKKI YOK DERNEK BAŞKANLARI İLGİLENSİN LÜTFEN

 Avatar Yok
12 Şubat 2013

malasef bildiğim kadarıyla iş hakkı tanınmıyor…

 Avatar Yok
18 Şubat 2013

kıbrıs gazileri üvey evlat hiç bir şeyde hakları yok….kıbrısta savaşanlar hangi topraklar için savaştı acaba….bilen varsa cevap versin….lütfen

 Avatar Yok
09 Şubat 2015

RAHMETLI babam Kıbrıs gazışı ıs as ıstemıyoz artık. sadece babalarımızına EVLATLARINA gosteremedıgı HARPTE KAYBETTIGI babalık sevgısını gerı versıvnler babalarımıza. bu sevgiden mahrum kalan bı gazı evladıyım.BUNLAR ONEMSIZDIR BIRILERI ICIN.TUM GAZI AMCALARIMA VE AILELERINE SAYGILAR.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun