Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
16 Ocak 2013

Hamit bey ben derece kademe olayını hala anlamış değilim..bu konu hakkında hem kendm hemde diğer gazi arkadsların bilgilenmesi açısından soruyorum..Benm derecem 10/1 gözüküyor,yüksekokul mezunuyum..Bilgilendirmenize ihtiyacımız var..

4 Cevap |
5.029 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
16 Ocak 2013

Merhabalar, genel olarak mezuniyet durumuna göre derece ve kademe durumları belirlenmektedir. Örneğin yüksekokul mezunu ile üniversite mezunu olmanız arasında kademe farkı olmaktadır. Aşağıda mezuniyet durumuna göre Devlet Memurlar Kanunu derece ve kademe farkını görebilirsiniz. Bu anlamda derece ve kademenize bağlı olarak maaş durumunuzda da değişiklik olmaktadır. Saygılarımla.

Derece kademe


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
16 Ocak 2013

tesekkür ederm peki derece kademe olayı hangi haller halinde değişkenlik gösteriyor,sayfada okuyorumda ?

 Avatar Yok
17 Ocak 2013

Merhaba,1977-78 öğretim yılı lise son sınıftan terkim,sınavlara girip lise diplomasını alırsam kademe ve derecede değişiklik olur mu? Teşekkürler.

 Avatar Yok
18 Ocak 2013

merhaba derecemiz ve kademe ilerleyince maaşlar ne kadar degişiyor

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun