Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
23 Ocak 2013

iyi günler,Hamit Bey,ben sadece düşünce ve görüşümü sizinle paylaşmak istedim.devlet gazi ve şehit ailelerinin 10 yıl kirasını ödüyor ya,ev alsa yada evi alınca krediyi devlet ödesede kimse kira kira sürünmese daha iyi olmaz mı?hem gazisine hemde şehitlerimizin emanetlerine sıkı sıkıya sahip çıkmış olmaz mı bu devlet.

5 Cevap |
4.504 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
23 Ocak 2013

İyi günler, kesinlikle katılıyorum. Konut edindirme kapsamında bu yardımın verilmesi daha mantıklı bir uygulama olurdu. Kira yardımına ilişkin var olan uygulamadaki sorunların giderilebilmesi için 6353 sayılı yasa ile yönetmelik yapılması hükme bağlanmıştır. 6 ay gibi bir süre geçmesine rağmen yönetmelik halen çıkmadı. En büyük dileğimiz kendi evinde bile otursa kişilerin kira yardımından yararlanabilmelerinin önünün açılmasıdır. Bu hususta en son yaptığımız haber linki aşağıda sunulmuştur. Saygılarımla.
————————————–
http://www.gazihaber.com/haber/2309/kira-yardimi-yonetmeligi-halen-cikmadi.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
23 Ocak 2013

evet daha mantıklı bi uygula olduğunu düşünüyorum

 Avatar Yok
24 Ocak 2013

iyi günler, nerden nasıl bir ev alınacağı bir sürü tefarruat olacak yine, kiralık ev için bile çok fazla kıstas var.
düzenli ödeme yapılıyor sorun yok bence.

 Avatar Yok
27 Ocak 2013

çok daha iyi olur inşaallah konut verirler

 Avatar Yok
15 Temmuz 2013

mrb hamit bey biz kira yardımından yararlanıyoruz ve davayla 10 yılın komplesini alabileceğimizi söylüyorlar ne derece doğrudur davayı da kazanabilir miyiz?yararlanmayalı başlayalı 4 ay oldu.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun