Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
21 Şubat 2013

şehit kardeşiyim bakanlık tarafından ataman yapıldı ama atamamın yapıldıgı kurumdaa yer değiştirme yönetmeliği uygulanıyor bölgelere göre hizmet yılı belirlenmiş tayın istemesem bile hizmet yılın bitince diğer bölgeye tayının otomatik yapılıyor şehit yakını olarak bu yer değiştirme yönetmeliğine tabiymişim ben il değiştirmek istemiyorum bunun için ne yapmalıyım yada kurum değişikliği talebinde bulunsam dikkate alınırmı il il dolaşmak istemiyorum..

2 Cevap |
7.211 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Şubat 2013

Merhaba, atamanızın yapıldığı kurumdan başka bir kuruma naklen atama yapılmasına ilişkin talebin gerçekleşebilmesi ya da çalışılan kurumun tayin uygulamasına tabi olmama gibi, Şehit yakını ve Gaziler için farklı bir uygulama getirici düzenleme maalesef bulunmamaktadır. Bu açıdan bahsettiğiniz hususa ilişkin bir hakkın oluşabilmesi için yasal düzenleme gerekmektedir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
01 Aralık 2015

Kurum ici atamalar kolaydir ama kurumleAr arasi bir degisiklige ayricalikli bi sansimiz yok ne yazikki anca diger memurlarda oldugu gibi sinav yoluyla gerceklestirebilirsiniz

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun