Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
15 Mart 2013

Hamit bey çok özür dilerim Bakım Yardımı için neler yapmam gerekir şeklinde sorduğum soruma verdiğiniz cevapta şu husus kafama takıldı bu konuyu biraz açar mısınız verdiğiniz cevapta şunu belirtiyorsunuz ‘Eğer Diğer Şartlarınızda Uygunsa Bakım Maaşı 2 Katı alacaksınız’ diyorsunuz Hamit bey Diğer Şartlar nelerdir bunu biraz açarsanız memnun olurum selam ve saygılarımla.

3 Cevap |
4.301 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
15 Mart 2013

Merhaba, bahse konu rahatsızlığınız nedeni ile en az %50 veya üstü “ağır özürlü” olduğunu gösterir tam teşekküllü Devlet Hastanesi ve dengi hastanelerden alınmış Sağlık Kurulu Raporu gerekmektedir. Bu raporunuzda mevcut rahatsızlığınızın “sürekli” olduğuna dair ibare de bulunmalıdır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
15 Mart 2013

Hamit bey verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ediyorum,allah sizlerden razı olsun,rahatsızlığım dereceyi tamamlar raporu alıp sgk ya göndereceğim saygılarımla

 Avatar Yok
15 Mart 2013

hamit bey gerçekten çok yararlı kaliteli bi site kurmussunuzz

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun