Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
26 Mart 2013

Hamit Abi ben Şehit oğluyum. 2010 T.k.i işçi olarak atandım fakat yaşadığım ilin dışına bu da beni hayatımdan bıktırdı sizden ricam bize yardım etmeniz  abi annem 3 kardeşim ve ben hep beraber yaşıyoruz ben 20 yaındayım ailem izmirde yaşıyor fakat benim atamam kütahyaya yapıldı. Ailemden ayrılmak zorunda kaldım nufuslu bir çevrem yok bana torpil yapacak lütfen tayin hakkı istiyorum.

5 Cevap |
6.628 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
26 Mart 2013

Merhaba kardeşim, Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik “Terör eylemleri etkisi ve sebebiyle şehit olan veya çalışamayacak derecede malul olan ya da malul olup da çalışabilir durumda olan kamu görevlileri ile er ve erbaşların, Devlet memuru olarak görev yapan eş ve çocukları ile anne, baba ve kardeşlerinin; çalıştıkları kurum veya kuruluşların hizmet birimleri olan yerlere münhasır olmak üzere, aynı kurum içinde yer değiştirme suretiyle atanma talepleri, bu durumlarının ilgili makamlarca belgelendirilmiş olması kaydıyla, kadro imkanları da dikkate alınmak suretiyle bu Yönetmelikteki kısıtlayıcı hükümlere bakılmaksızın öncelikle yerine getirilir.” hükmüne amirdir. Bu yönetmeliğe istinaden dilekçen ekinde yönetmeliği sunmak sureti ile çalıştığın kuruma başvuruda bulunmanı öneririm. Dilekçeni kurumuna verirsen eğer çalıştığın kurumun İzmir hizmet birimlerinde de kadro imkanları yönünden sıkıntı yoksa talebini dikkate alacaklarını düşünüyorum. Yönetmeliğin çıktısını alabilmeniz için resmi gazete linki aşağıda sunulmuştur. Saygılarımla.
——————————————————–
http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2007/04/20070406-6.htm


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
26 Mart 2013

Allah yardımcın olsun,senin böyle bi hakkın var arkadaşım nasıl yardımcı olmadılar anlamıyorum gerçekten,hamit bey sana yasal yolu göstermiş bide benim tavsiyem annen il jandarmaya gitsin sende git durumunu söyle tabi annen daha etkili beraber başvuru yapın,bunların dışında 18 mart olsun iftar yemekleri olsun bu tür etkinliklerin davetlerine katılın orda devlet büyükleri geliyor (milletvekilleri,vali,garnison komutanları vb.) derdini anlat dinlerler yardımcıda oluyorlar,bu devir böyle işliyo isteyeceksin buda senin hakkın.

 Avatar Yok
01 Nisan 2013

kütahyanın köylerine falan düşmüşsen annen veya babanın hastaneden aldığı bir rapor(bu hastanın tam teşekküllü bir hastanenin bulunduğu bir ilde kalması lazım raporu) varsa gelebilirsin.

 Avatar Yok
13 Haziran 2013

Bende şehit kardesiyim. aynen benıde senın gıbı aılemden ayrı bı yere atamamı yaptılar Hamit beye sordum bu dilekçeyi verdi banada.bende tabıkı muracatımı yaptım fakat vali kabul etmedı ve suan calıstıgım müdürden muvafakat yazısı istediler. Tabi doğal olarakda müdür muvafakat yazısını vermedi ve başladığım yere geri döndüm malesef inş senin yazacagın kişiler vefalıdırlarda kabul ederler dilekçeni.Allah yardımcın olsn..

 Avatar Yok
05 Aralık 2013

merhaba abi ben ordu vazife maluluyüm. Yeni çıkan yasaya başvuru yapacam. Eşim devlet memuru ben başka bir il’e memur olarak atanırsam işim nasıl olacak. Atama yapıldıktan sonra eşimin bulunduğu yere gitme şanşım var mı? Devlet memuru olarak atandığımızdab “ordu vazife malullerine” tayin kolaylığı var mı?

Konu ile ilgili bilgi verirseniz Seviniriz.
Saygılarımla

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun