Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
06 Mart 2013

Merhaba komutanım öncelikle size çok teşekkür ederim bizleri aydınlattığın için yorumlarda madalya maaşı diye birşeyler okuyorum olacak mı böyle bir maaş sizin engin bilgilerinize inanıyoruz ne dersiniz bizleri dinlediğin için teşekkür ederim. Hoşcakalın.

4 Cevap |
10.701 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
06 Mart 2013

Merhabalar, sivil toplum kuruluşları (dernek ve vakıflar) ilettikleri talep dosyalarında devlet övünç madalyası verilenlere “madalya maaşı” bağlanmasına yönelik talepleri iletmeye devam ediyorlar. Bu hususta verilmiş bir çok kanun teklifi de var. Şu an için hükümetin bu konuda attığı somut bir adım yok ama ben er ya da geç madalya maaşı hakkının verileceğine inanıyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
06 Mart 2013

çok teşekkür ederim komutanım iyigeceler.

 Avatar Yok
03 Nisan 2013

Sayın kardeşim,
Verilmesi için hukuki zemin olmalı. Yeni iyileştirmlerde de ise madalya maaşı düşünülmediğini bilmeni isterim. Allah yardımcınız olsun.

 Avatar Yok
05 Nisan 2013

Balıkesir valiliğinden ziyaretimize gelen şehit ailleleri yetkilileri rahmetli babama devlet övünç madalyası verilip verilmediğini sordular ,eğer verildiyse madalya ile beraber verilen övünç belgesini istediler bizden ,bizde sebebini sorduk devlet övünç madalyası alan şehit veya vazife malüllerinin ilerleyen süreçte devletimizin madalya maaşı bağlama durumu olduğunu ve bu imkandan faydalanmamız için varsa belgenin kendilerinde bulunması gerektiğini söylediler ( fotokopide olabilir) eğer elinde böyle bir belge var ise bulunduğunuz ilin valiliğinde şehitlik kısmına iletilmesi iyi olur

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun