Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
05 Nisan 2013

Merhaba, benim eşim Kıbrıs Gazisi çocuğu. Kayınbabam ve kayınvalidem vefat ettiler. Eşim Askeri sivil memurluk sınavına katıldı. KPSS puanı 71 ve şartlar uyuyordu. Malesef olmadı. Eşim hangi haklardan yararlanabilir? Bilgileriniz için teşekkürler şimdiden.

8 Cevap |
12.099 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
05 Nisan 2013

Merhaba, Kıbrıs Gazilerine mevcut kanunlarımıza yönelik olarak maalesef iş hakkı tanınmamaktadır. Askeri sivil memurluk sınavlarında ek puan hakları mevcut. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
04 Mayıs 2013

EVET HAKLISINIZ BİR ŞEYLER YAPMAMIZ LAZIM BU YENİ ÇIKACAK YASA SON ŞANSIMIZ DERNEK BAŞKANLARI NEDEN UYUYOR.AYLIK ÜYE PARALARINI GAZİ MAAŞINDAN KESMEYİ BİLİYORLAR AMA.
UYUMAYIN DERNEK VE VAKIF BAŞKANLARI
BİZ DE DİLEKÇELERLE FAXLARLAR ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM KADER ARKADAŞIYIZ BU DÜNYADA

 Avatar Yok
14 Mayıs 2013

Kıbrız gazisi çocuğuyum.Böyle bir hak tanınmamış.Bu yönde bir çalışma yapılmasını umuyoruz.

 Avatar Yok
22 Mayıs 2013

malesef kıbrıs gazilerine gaziden sayılmıyor. bunlar harba değilde tetile gittiler sanki..

 Avatar Yok
15 Şubat 2014

Bende gazi çocuğuyum kamuda iş imkanı istiyorum terör magdurlarına bile kamuda
İş sahipi yaptılar lütfen dernek başkanlarına
Hükümet çagrı yapılsın

 Avatar Yok
07 Nisan 2014

benim de babam gazi ama nereye gitiyim de sana yok dediler ama teror madurlarina var bizimkiler koskocaman kıbrısı fethediler

 Avatar Yok
09 Temmuz 2014

bende Kıbrıs gazisi çocuğuyum. Hamit bey, 2014 KPSS ye girdim memurluk sınavlarında puan eklenebiliyor demişsiniz KPSS puanın üstüne ekleniyor mu ? bunun için ne yapmam gerekiyor? bilgi verirseniz sevinirim..

 Avatar Yok
27 Temmuz 2014

ben de gazi cocuguyum lisans mezunuyum 2014 kpss puanım 80,55 %10 eklenirse 88. ben şimdi nerelere nasıl basvurayım ben nasıl işsiz kalmayım. bu siteye o kadar gazi cocugu sırf bu ve arkadaslarınkine benzer sorulara yanıt aramak icin girip cıkıyorlar fakat hic dogru duzgun bilgilendirme yok. biz daha kendimize vakit ayıramamısız gaziler gazi yakınları olarak zira devletten mi bekleyecegiz. ilgilenin biraz ilgilenin

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun