Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
10 Mayıs 2013

İyi günler Hamit bey, size bir sorum olacak. 1994 yılında pkk yaptığı katliam sonucu annemi,ninemi,dedemi ve 2 kardeşimi kaybettim.babam da korucu olarak görev yapmaktaydı.şuan lise son sınıfındayım ve polis akademisine girmek istiyorum.vazife malulü belgesi alabilir miyim ? yani 180 puanla girebilir miyim ? şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum…

4 Cevap |
3.961 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
10 Mayıs 2013

İyi günler, anlatımınıza göre terör mağdurusunuz. Devlet hizmetinde çalışırken görevin sebep ve tesiri ile bir vefat söz konusu olmadığından vazife maluliyeti hükümlerinden yararlanabilmenize de imkan bulunmamaktadır. Bunun yanında mevcut durum çerçevesinde polis akademisine girişte puan avantajından da maalesef yararlanamayacağınızı düşünüyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
10 Mayıs 2013

allah sabır versin kardeşim üzülerek okudum gerçekten.inşllah olur

 Avatar Yok
11 Mayıs 2013

iyi akşamlar Hamit Bey nasılsınız? size soru soracaktım ama soru alımı yapmıyormuşsunuz bende buradan sorayım dedim. ben şehit kızıyım iş istihdamı için başvuru yaptım eksik evrak olduğunu siz söylemiştiniz biz gönderdik eksik evrakları sizin dediğiniz şekilde. 17 gün oldu göndereli ama hala müracaat numarası bile verilmemiş başvuru incelenyor diyo umudumuzu kestik artık gelmeyecek gibi duruyo ama sizce gelir mi gelirse ne zaman gelir? şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar saygılar..

 Avatar Yok
03 Kasım 2015

çok geçmiş olsun kardeşim sorundan zaman geçmiş baya ama inşallah olmuştur.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun