Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
12 Temmuz 2013

Merhaba Hamit abi ben de atandım milli savunma bakanlığına sağlık raporu almam gerekiyo sağlık ocaklarından oluyor mu yoksa devlet hastanesi olmak zorunda mı? Teşekkür ederim.

8 Cevap |
6.091 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
12 Temmuz 2013

Merhaba, değerli kardeşim, öncelikle yeni işinizin hayırlı olmasını dilerim. Sağlık ocaklarının tam olarak sizin sağlık durumunuzu tespit edebilmeleri imkansız olduğundan tam teşekküllü Devlet Hatanelerinden “Memur olur.” heyet raporu almanız gerekmektedir. Sağlık ocağı sadece ön tanı ve basit tıbbi müdahale yapılabilecek sağlık organlarıdır. Kan tahlili, rontgen vs. gibi imkanları olmadığı gibi alanında uzman ve sağlık durumunuzu bütünü ile tespit edebilecek uzman doktorlar da yoktur. Bu açıdan Devlet hastanesinden heyet raporu almanız gerekiyor. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
12 Temmuz 2013

slm kardeş hayırlı olsun darısıda biz eolsun slm ii akşamlar

 Avatar Yok
12 Temmuz 2013

Ben bu sene üniversiteye başlayacağım babam 5434/45 sayılı kanun dahilinde ordu vazife malülü olarak emekli 12/07/2013 tarihiyle meclisten geçen yasalarda ne gibi haklarım olduğu konusunda bana bilgi verebilirmisiniz.Okuduklarıma göre iş hakkı varmış babam 45 yaşın üzerinde iş hakkından ben yararlanmak istiyorum eğer böyle bir hakkımız var ise bu hakkı nasıl bir süre zarfında kullanabiliriz ? yine okduğuma göre 6 ay içinde istihdam sağlanan kişinin 6 ay içinde işe başlaması gerektiğine dair algıladığım bi yazı var ben üniversite okuyup istihdamdan yararlanmak istiyorum.Çok araştırdım fakat net hiçbir bilgi bulamadım.Detaylı bir biçimde yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkür ederim.

 Avatar Yok
10 Ağustos 2013

BENDE BU MEMUR OLUR SAĞLIK RAPORU HEYET RAPORUM ALDIM YOLLADIM BENDE İL TURİZİM BAKANLIĞINA MEMUR OLRAK ATANDIM İST İL KÜLTÜR TURİZİM BAKANLIĞINA

 Avatar Yok
03 Eylül 2013

bulundugun veya bağlı oldugun kurum nereye sevk ederse oranın devlet hastanesinden alınır

 Avatar Yok
25 Ağustos 2014

sağlık raporu özel hastneden alınması bi sorun yaratırmı iş başvuru sırasında

 Avatar Yok
03 Mart 2015

TAM TEŞEKKÜLLÜ DEVLET HASTANESİ DİYE GEÇER. GENELDE ORDUYA DA ZATEN GATA DAN ALINIYOR DİYE BİLİYORDUM ESKİDEN.

 Avatar Yok
05 Ağustos 2016

Tam tesekkullu Devlet Hastanesinden Almanız Gerekiyor.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun