Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
14 Kasım 2013

Öncelikle kolay gelsin Hamit bey .. Başarılarınızın devamını diliyorum.. Bu yılki kanun çalışmalarında malul olmayan gazilerle ilgili bir düzenleme çalışması var mı Hamit bey….

8 Cevap |
7.927 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
16 Kasım 2013

Allah sizi başımızdan eksik etmesin.verdiginiz cevaplardan dolayı yolumuzu net görebiliyoruz.Allaha emanet olun..

 Avatar Yok
14 Kasım 2013

Merhabalar, teşekkür ederim. Malul sayılmayan Gazilerle ilgili olarak henüz yapılmakta olan bir çalışma olduğuna ilişkin herhangi bir duyum almadık. Bugün derneğinizin II. Başkanı Gazimiz Sn. Yaşar SARAL bey ile yüz yüze görüşme imkanımız oldu. Kendisini bu konuda oldukça duyarlı gördüm. İnşallah dernek olarak sorunları doğru bir şekilde dile getirebilirseniz ve bu çalışmada biz de sitemiz olarak her zaman emrinizdeyiz, sonuç alabileceğimizi değerlendiriyorum. Şu an yapmamız gereken sorunları ve taleplerimizi doğru bir şekilde dile getirmekten ibaret. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
14 Kasım 2013

ins guzel haberlerinizi bekliyoruz …tsk

 Avatar Yok
16 Kasım 2013

“İnşallah”en kısa zamanda malul sayılmayan gazilerimize de bir yasa çıkar onlarda bu camianın bir parçası olarak memnun mutlu olurlar.”inşallah “

 Avatar Yok
15 Kasım 2013

sayın hamit abimiz soru limiti dolu yazıyor sorumuzu sizlere iletemiyoruz rica etsem küçük bir soru cevaplar iseniz sevinirim.5434.45 ile 5434.56 arasında verilen haklarda farklılık varmı var ise kısaca neler teşekkür ederim saygılar..

 Avatar Yok
15 Kasım 2013

Değerli “hasan kara” kardeşim, askerlik mükellefiyetini yerine getirmekte iken vazife malulü olan kişiler 5434/45 kapsamında oldukları gibi aynı zamanda 5434/56 kapsamında değerlendirilmektedir. Yani rütbeli ordu vazife malulleri 5434/56 kapsamına girmemekte olup yalnızca er ordu vazife malullerini kapsamaktadır. Son yapılan yasal düzenleme ile memur olarak çalışan 5434/56 kapsamı vazife malullerinin vazife malulü aylıklarının kesilmeyeceği hükme bağlandı. Bunun yanında 02.08.2013′ten geçerli olmak üzere 01.01.2014 itibari ile aylıklarınızda da belirli bir miktar artış gerçekleşecek. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.
————————————————————
5434/56sayılı kanun
Madde 56 – (Değişik: 18/3/1976 – 1976/1 md.)
Muvazzaf, yedek ve gönüllü erlerin silah altında bulundukları esnada veya celp ve terhislerinde (Serbest sevkler dahil) sevkleri sırasında, Yedek Subay okulu öğrencilerinin gerek okulda, gerek okuldan evvelki hazırlık kıtasında vazife malulü olmaları halinde, kendilerine, öğrenim durumlarına göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 36 ncı maddesinde tespit edilen giriş derece ve kademe tutarlarının, daha önce Devlet Memuriyetinde bulunmuş olanlardan kazanılmış hak aylıkları veya emekli keseneğine esas aylıkları, sözü edilen giriş derece ve kademe tutarının üzerinde olanlara bu aylıkları emeklilik gösterge tablosunda karşılığı olan derece ve kademe tutarının,% 70′i üzerinden aylık bağlanır.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
03 Aralık 2013

hamit abi öncelikle kolay gelsin size..sizleri yine rahatsız ediyorum kusurumu bağışlayın daha önceden size terörle mücadele kapasamında işe başvurmak için bir takım şeyler yazmıştım..şuana kada bir problem yok sözlü mülakata çağırdılar ve dünde sağlık raporu istediler bende istanbul süreyyapaşa meslek hastalıkları hastanesinden bedenen ve ruhen çalışabilir raporu alıp yetkililere teslim ettim bundan sonra başlamamda bir sakınca varmıdır bunun yanında istihbarat bilgileride olumlu geldiği sölendi 10 aralığa kadar başlayabilceğim yazıyor evrağımda bundan sonra bir problem olabilirmi değerli abimm…

 Avatar Yok
08 Nisan 2014

bence çok yanlış birşey gazi gazidir ne yapsın adam malul olsun die sakatmı kalsın bence tehlikede olan veya tehlikeden geçen herkez malul sayılmalı

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun