Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
25 Kasım 2013

Bir yılı aşkın yasa çıkmasına rağmen hala çocuklarımız için serbest seyehat kartı çıkaramıyoruz. Bu yönetmelik ne zaman çıkacak bilginiz var mı acaba? Saygılar sunarım.

5 Cevap |
7.826 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
25 Kasım 2013

Merhabalar, eleştirinizde tamamen haklısınız. Yasada yönetmeliğin çıkış tarihi ile ilgili olarak herhangi bir süre öngörülmediğinden maalesef hiç bir gelişme kaydedilemedi. Şu sıralar Bakanlıkça Türkiye’nin her yerinde geçerli olacak bir çipli kart üzerinde çalışma yapılıyor. Sanırım yönetmeliğin çıkması bundan dolayı gecikti. Bu kart uygulamaya geçtikten sonra hakkın kullanımında var olan sorunları çözümleyici ve nihai bir çözüm geliştirilmek isteniyor. Şu an için yönetmeliğin ne zaman çıkacağını söyleyebilmemiz çok zor. Gelişmeleri Gazihaber.com’dan takip edebilirsiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
29 Kasım 2013

benim annemin de serbest seyehat kartı yoktu 2 ağustosta onaylanan yasadan önce dilekçe ile istedik geldi sizde müracat edin bence.

 Avatar Yok
24 Ocak 2014

son 2 senedir torba yasada çıkıyor ama ilerleme yok çocuk için 2 kere başvurdum yönetmelik çıkmadığı için veremediler şu anda İstanbul için ayrı,Ankara için ayrı ,Uşak ili için ayrı belediye kartı var bakalım işimiz hangi ile düşerse o kadar kart sahibi olacağız umarım tek karta düşer yakında

 Avatar Yok
29 Ocak 2014

bizde 1 sene yi geçti gönderdik dilekçeleri ama hala ortada birşey yok nasıl bir torba yasaysa bu

 Avatar Yok
05 Haziran 2014

Bir torba yasadir gidiyor bakalim ne zman cikacak.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun