Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
17 Ocak 2014

Hamit bey öncelikle selam ve saygılar sorum şudur 3713 S.K kapsamında Güneydoğu Gazisi olarak 5 nci dereceden emekli edildim derece değişikliğimde yani 3 ncü derece değişiklinde hangi haklardan faydalanırım tarafıma hangi farklar ödenir bilgi verirseniz memnun olurum saygılarımla.

5 Cevap |
7.324 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
17 Ocak 2014

Aleykümselam kardeşim, 5. dereceden 3. dereceye geçmeniz durumunda vazife malulü aylığınız ile, mehmetçik vakfından almakta olduğunuz yardımda artış gerçekleşecektir. Her yıl düzenli olarak almakta olduğunuz tütün yardımı ile çocuklarınız için alacağını eğitim yardımında da 3. dereceler için verilen ödemeyi alacaksınız. Bu anlamda tarafınıza yapılan ödemelerde artış gerçekleşecektir. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
17 Ocak 2014

sevgili kardeşim daha önceden tazminat davası açmış isen gelişen bu durum neticesi ek tazminat alırsın, avukatına danış…peşini bırakma ve de hakkın olan tazminatı al

 Avatar Yok
18 Ocak 2014

Hamit bey ben güneydoğu gazisiyim. Uzman erbaş olarak göreve başladım. 4.Dereceden vazife malülü olarak emekli oldum. Şimdilik emsal maaşı almaktayım. Bu süre bitince benim net maaşım ne olur. Saygılarımla

 Avatar Yok
20 Ocak 2014

Allah yardımcınız olsun inş hakkinizda hayırlısı

 Avatar Yok
27 Mart 2014

tabiki değişir yeni haklardan faydalanırsınız

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun