Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
28 Ocak 2014

Selamun aleyküm Hamit Bey. Allah razı olsun öncelikle bizlere sağladığınız yardımlardan dolayı. Sorum şu ayağımdaki problemden dolayı ordu vazife malülüyüm. Devre muayenesine girdiğimde diğer rahatsızlığım olan epilepsi de sağlık raporuna işlenir mi ? Daha önceki maluliyet raporumda bu rahatsızlığımı belirtmemiştim. Derecemin yükselmesi için bunun da raporuma işlenmesi gerekir diye düşündüm. Sizce bu rahatsızlığım da dikkate alınır mı ? Çok sağ olun sorumu cevapladığınız için. Allah razı olsun sizlerden.

2 Cevap |
3.605 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
28 Ocak 2014

Aleykümselam kardeşim, mevcut epilepsi rahatsızlığınız vazife maluliyetinize neden olan olaydan kaynaklı bir şekilde oluştu ise ve heyet raporunda da bu açık olarak belirtildi ise tabi ki bu durumun da raporunuza işlenmesi gerekir. Hatta yeni rapora istinaden maluliyet derecenizde artış bile olabilir. Allah sizden de razı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
31 Mayıs 2017

Bende patlama sonucu yaralandım. Sadece psikiyatriden raporum var. Beni hiç genel olarak heyete sokmadılar. Ayağım ve kolum kırıldı ayrıca vücudumun % 40 ı çok derin yandı o patlamada. raporları tutanakları bende mevcut. Kontrol muaynemde bunlardanda rapor alabilirmiyim. Dereceme etkisi olurmu.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun