Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
04 Şubat 2014

Merhaba ben 3713 sayılı yasaya tabii Gaziyim. Eşim bir dükkan açtı ve bağkurlu oldu fakat sağlık hizmetlerini benim üzerimden yapılması için ne yapmalıyım. Saygılar. SGK’dan gelen e-mail de bağlı bulunduğunuz SGK kurumuna başvuru yapınız.

3 Cevap |
3.659 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
04 Şubat 2014

Değerli kardeşim, bildiğim kadarı ile; bulunduğunuz yerdeki SGK İl Müdürlüğüne giderek dilekçe ile müracaat etmeniz halinde eşinizin sağlık hizmetleri yönünden sizin sağlık güvencenizden yararlanabilecektir. Eşinizle birlikte giderek müracaatınızı yapmanız gerekiyor. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
05 Şubat 2014

sgk il müdürlüğüne müracaat edin yenge ile beraber senin sağlık güvencen dende yaralanabilir.

 Avatar Yok
27 Mart 2014

SN.GAZİYUSUF, EŞİNİZİN SİZİN ÜZERİNİZDEN KAMU VE/VEYA ÖZEL SAĞLIK HİZMETİ SUNUCUALRINDAN SAĞLIK HİZMETİ ALABİLMESİ İÇİN KENDİ NAM VE HESABINA İŞYERİ ÇALIŞTIRMAMASI VEYA HERHANGİ BİR İŞYERİNDE HİZMET AKDİNE DAYALI OLARAK ÇALIŞMAMASI, SON OLARAK İSTEĞE BAĞLI SİGORTALI OLMAMASI GEREKİR.BU DURUMDA EŞİNİZİN KENDİ NAM VE HESABINA DAYALI OLAN SİGORTALILIĞINA SON VERMEDİKÇE ( VERGİ MÜKELLEFİYETİNİ KAPATMAK SURETİYLE ) SİZİN ÜZERİNİZDEN SAĞLIK HİZMETLERİ ALMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun