Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
20 Şubat 2014

Iyi günler hamit bey hukuk fakültesi 2.sinif ogrencisiyim babam da malul gazi mezun olduktan sonra iş hakkindan hukuk fakültesi diplomasi olmasi atamada bir yarar sağlar mi örneğin hazine avukatligi gibi hukuk fakültesi mezunu arayan bölümlere yerlesebilir miyim bir de secimlere kadar seyehat karti cikma olasiligi görüşünüz nedir saygilarimla…

1 Cevap |
5.534 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
20 Şubat 2014

Hayırlı günler, iş hakkı kapsamında yapılan atamalarda mezuniyet durumunuz dikkate alınmaktadır. Avukat olarak atanabileceğiniz gibi memur olarak da atanabilirsiniz. Burada kadro imkanları dahilinde bir yerleştirme söz konusu olmaktadır. Yapacağınız 5 il tercihiniz, yaşınız, mezuniyet durumunuz vs. gibi kriterler kadro imkanları dahilinde dikkate alınarak atama işleminiz gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında ücretsiz seyahat kartı yönetmeliği de eli kulağında her an resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girebilir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun