Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Şubat 2014

Hamit abi allah sizden binlerce kez razı olsun. Sabırla sorularımızı cevaplandırıyor, kafamızdaki soru işaretlerine cevap oluyorsunuz size minnettarız. Hamit abim biz yüzlerce terör mağduru şehitler ailesiyiz. İhtiyacımız olmazsa bu kadar aynı benzer sorular sormayız. Bürokrasi çok yavaş ilerliyor. Bu masa başındakilere sesleniyorum. Herkesi kendiniz gibi rahatı yerinde tuzu kuru hissetmeyin. Bu vatan için canını veren insanlara biraz kulak verin dertlerine derman olun. Bugün siz o masa başında oturuyorsanız şehitlerimizin kanı mücadelesi sayesindedir. Lütfen bize kulak verin en kısa sürede iş hakkı uygulama yönetmeliğini çıkarın. İş başvurularımız alın. Saygılarımla hamit abi.

5 Cevap |
6.215 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Şubat 2014

Merhabalar kardeşim, Allah sizden de razı olsun. İnşallah iş hakkı uygulama yönetmeliği bu ayın son haftası gibi çıkarılacağını değerlendiriyorum. Her şeyde bir hayır vardır kardeşim, geç olsun güç olmasın. Umarım sitemizi takip eden Devlet büyüklerimiz mesajınızı göreceklerdir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
14 Şubat 2014

Merhabalar Hamit Bey,

yönetmeliğin ay sonu çıkacağını söylemişsiniz ancak henüz yasa onaylanmadı ve meclisin ay sonu nisana kadar araya gireceği söyleniyor.. Bu durumda her şey için totalde 10 günümüz kaldı.. Eğer araya girilmeden yasa ve yönetmelik çıkmazsa martta herhangi bir alım yapılmayacağı anlamına geliyor..Haksız mıyım ? Bu durum da zaten aşılmış bir zaman dilimi varken daha da ileri bir tarihe atılıyor … Sizce bu sene ne zaman atama yapılır?

 Avatar Yok
17 Şubat 2014

Yasa Mart ayı sonuna kadar inşallah çıkacağını tahmin ediliyor um

 Avatar Yok
19 Şubat 2014

Ins biran oncr hersey cok guzel olur ve hepimiz mutlu oluruz

 Avatar Yok
28 Şubat 2014

selam hamit abi nasılsınız .bi sorum var çok önemli.abim 2003 te bingöl yayladerede silah arkadaşı tarafıfından kasten ateş ederek öldürdü.annem babam nakdi tazminat aldı ve aylık bağladılar iş hakkından yararlanabilirmiyim .19 şubat 2014 te valiliğe gidip şehit ve gazi şbe müdürlüğünde iş başvurusu yaptım acaba yararlana bilirmiyim ve eğer yararlnıyorsam kaç ay içerisinde atamam gerçekleşir.çünkü şübedeki görevliler tahsiline göre kesin atama olur deddiler siz ne düşünüyorsunuz .acil cevap verirseniz sevinirim.saygılarımla

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun