Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Şubat 2014

Hamit abı oncelıkle cok selam eder saygılar sunarım.. Yönetmelıgın bu kadar gecıkmesı ve iş hakkının teslım edılmemesıın sebeblerı nelerdır neden bızlere bilgi verılmıyor garıbın ekmegı umut oynamasınlar bızlerle neyse onu yazsınlan cizsinler .. Saygılar abı sen ayrı yerdesın..

2 Cevap |
5.483 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Şubat 2014

Aleykümselam kardeşim, biliyorsunuz en son Meclis tarafından kabul edilen torba yasa tasarısında daha önce iş hakkı kapsamında İçişleri Bakanlığınca yapılan iş ve işlemlerin bundan böyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yapılacağı hüküm altına alınmıştır. Bu yasal düzenleme şu an onay için Cumhurbaşkanlığına gönderilmiş durumdadır. Sn. Cumhurbaşkanının onayını müteakip resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girecektir. Yasal düzenlemenin yürürlüğünden hemen sonra şu an son halini almış olan taslak iş hakkı uygulama yönetmeliği onaya çıkarılacak ve en geç 1 hafta içerisinde yayımlanarak yürürlüğe girecektir. Bu çerçevede iş hakkı uygulama yönetmeliğinin herhangi bir aksilik olmazsa, tahmini olarak bu ayın son haftası gibi çıkarılacağını düşünüyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
21 Şubat 2014

Hamit bey en erken haziranda kullanılacak diyor ancak biz daha erken olmasını umuyoruz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun