Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
18 Mart 2014

Merhaba Hamit komutanım. 2330 sayılı yasaya tabi malülüm(terör dışı). 2014  Aralık ayında ilk devre muayenem var. Şimdiye kadar geçici maluliyet denilmişti. Devre muayenesine girinceye kadar iş hakkını kullanmama engel teşkil eden bir durum var mı ? Eğer bir engel yoksa iş hakkını kullanmak için ne yapmalıyım ? Yardımınız için teşekkür ederim komutanım. Allah razı olsun.

2 Cevap |
4.811 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
18 Mart 2014

Merhaba, devre muayenesine tabi olmanız iş hakkını kullanmanız önünde engel değildir. İş hakkı kapsamda 24.03.2014 tarihinden itibaren bulunduğunuz ilin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğüne hangi yasa kapsamında aylık alındığına dair belge ile birlikte iş istek formunu doldurmak sureti ile müracaat etmeniz gerekiyor. Allah sizden de razı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
06 Haziran 2014

inşallah bu muayeneleri kaldırırlar bir sürü sıkıntı doğuruyor

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun