Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
13 Mart 2014

Merhaba Hamit bey. Vazife malullerinin cocuklarina verilecek seyahat karti yonetmeligi cikti mi biz kartlarimizi ne zaman alabilcez? Bir de hamit bey bazi arkadaslar danistay icisleri baksnligi gibi guzel kurumlara atandiklarini soyluyorlar biz sadece il tercihi mi yapiyoruz?

7 Cevap |
6.281 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
13 Mart 2014

Merhabalar kardeşim, ücretsiz veya indirimli seyahat kartları yönetmeliği geçtiğimiz günlerde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. İlgili yönetmeliğe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Şehit yakınları ve Gaziler Daire Başkanlığı resmi sitesinden konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Kartların basımı ile ilgili olarak basım makinalarının alım ihalesi sonuçlanmış olup, makinaların kurulum işlemlerinin tamamlanmasından sonra İl Müdürlüklerimizce müracaatlar kabul edilecektir. Kart basımı Başkanlığımız tarafından yapılacaktır.” bilgilendirmesini yapmıştır. İş hakkı kapsamında siz yalnızca il tercihi yapabiliyorsunuz. İl tercihiniz, kamu kurum ve kuruluşlarınca ayrılan münhal kadrolar ve eğitim durumunuz dikate alınarak atamanız yapılacaktır. Maalesef kadro tercihi gibi bir hakkınız bulunmamaktadır. Saygılarımla.
—————————————————————————————————-
http://www.gazihaber.com/haber/4148/mujde-ucretsiz-seyahat-kartlari-yonetmeligi-yayimlandi.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
20 Mart 2014

Evet artı ehliyetinizde varsa onuda belirtin

 Avatar Yok
25 Ağustos 2014

sağlık raporu özelden hastaneden alınması iş başvuru esnasında kabul görürümü

 Avatar Yok
04 Eylül 2014

kartlar dağıtılmaya ne zaman başlayacak biligisi olan varmı?

 Avatar Yok
20 Ekim 2014

eğer bende vazife malülüğüne geçersem bu ücretsiz seyahat kartlarından aile fertlerimden kimler yararlanır ve ayrıca aile fertlerini bizler mi dilekçe ile belirtiyoruz…?

 Avatar Yok
18 Kasım 2014

kaç ay oldu çıkalı ama henüz elimize ulaşmadı ama bu ay sonuna kadar dağıılacağı belirtildi…

 Avatar Yok
07 Ocak 2016

ucretsız seyahat kartını almanız ıcın ılınızde bulunan asb ıl mudurluğune gıderek ucretsız seyahat kartı formunu doldurarak kartınızı talep edebılırsınız tamını en gec bır ay ıcerısınde elınıze ulasacaktır dıger sorunuza gelınce kurum tercıhını yapamıyosunuz ama atandıkdan sonra atandıgınız ılde ılçe tercıhı yapabılıyosunuz saygılar

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun