Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
18 Nisan 2014

Selamun Aleyküm. farkındamısınız bilmem ama iş hakkı için açıklama yapılmasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti ama hâlâ bir neticeye ulaşılamadı. bizler farklı birşey istemiyoruzki sadece hakkımızı istiyoruz. ben babamı kaybettiğimde 3 yaşımda bile değildim ve biliyorumki benim durumumda olan birçok insan var. diğeri kolunu birdiğeri bacağını kaybettiğinde belki daha 21 yaşında bile değildi. bizleri rant kapısı gibi görenlere sesleniyorum artık ağzımıza bir parmak bal çalmaktan vazgeçin. bizlerin sesine kulak verin. bizlerde sesimizi duyurmak için daha fazla gayret etmeliyiz. ben 29 yaşındayım ve iki çocuğum var. ben bu halimle elimi taşınaltına koymaya razıyım ve hazırım. lütfen artık sessiz kalmayalım. bir kıvılcım bekliyorum diyen arkadaşlar işte size ateşin kendisi. sözün özü ya bizlere hakkımızı verin ya da babalarımızı, kardeşlerimizi, çocuklarımızı, kollarımızı, bacaklarımızı, gözlerimizi, kulaklarımızı geri verin. saygılarımla

10 Cevap |
4.692 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
18 Nisan 2014

Aleykümselam kardeşim, açıklamanıza katılmamak elde değil. Bizleri temsil eden dernek yönetimlerinin aylardır çıkarılmayan iş hakkı uygulama yönetmeliği ile ilgili gerekli tepkiyi ve basın açıklamalarını çoktan yapmaları gerekiyordu. Maalesef dernek genel merkezinden hala ses seda yok. Bu hususta site yönetimi olarak sizlere yardımcı olabilmek adına elimizden gelenin en iyisini her zaman yaptığımıza ve yapmaya da devam edeceğimize emin olabilirsiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
18 Nisan 2014

Hamit abi sözlerimi lütfen yanlış anlamayın benim sitemim kesinlikle size değil. farkındamısınız bilmem derken sizi değil sehitgazi.com sitemizin konuklarını, okurlarını, takipçilerini kastetmek istedim. Abi, senin ve etrafındakilerin bizler için uğraştığınızdan hiç şüphem yok. Kendime inandığım gibi inanıyorum size. Arkadaşlar! bizler için uğraşan insanlara artık yardım etme zamanı gelmedi mi? tüm yükümüzü onların omuzlarına bıraktık adamlar şehit ailesidir, gazidir diye ses çıkarmıyor mütevazilik gösteriyor, ayıp değilmi, günah değil mi? bizler için savaşan insanların yanında olmayacaksak hiç olmasak ta olur.

 Avatar Yok
18 Nisan 2014

muhamed ali bu konuda çok haklısınız hamit bey grup başkanı olarak değerli şehit yakınları gaziler terür mağdurları bizler niye kendimizi bu derneklerden medet bekliyoruz 9 . aydır iş hakkı uygulama yönetmeliğinin çıkarılmamasına derneklerden hiç basın açıklaması varmıdır hayır yoktur ama bakıyorum ki başkanlık seçimlerine geldiği zaman adeta bir birleriyle yarışıyorlar allahtan korkun o koltuklarda oturuyorsanız şehitlerin sayesindedir ve şehit yakınları barut fıçısı halindedir değerli site takipçileri başkanımız hamit yıldız olarak bir tarih verip mesala ankara kızılay meydanında kendimiz olarak buluşup basın açıklamamızı kendimiz yapalım hamit yıldızıda bir başkan olarak gürüyorum şehit gazi derneklerden bir medet beklemeyin ancak onlar başkanlık seçimlerinde birbirileriyle yarışsınlar saygılar selemlar

 Avatar Yok
19 Nisan 2014

değerli ve kıymetli şehit yakınları gaziler terür mağdurları iş hakkı uygulama yünetmeliğinin çıkarılmasından haberleri var olan arkadaşlarımın yazsınlar saygılar selamlar hamit bey

 Avatar Yok
22 Nisan 2014

SeLamün ALeyküm EFendim…
VaziFe MaLüLLeRi GümRüktEn indirimli Araç ALaßiLiyoR mu ?..

 Avatar Yok
27 Nisan 2014

Selam Şehit yakınları ile ilgili çalışmalar halen aynı şekilde devam ediyor. bunun dışında gerek fax kampanyası gerekse ilgili ve yetkililere mail ve tweet atarak sürekli hatırlatma yapıyorum. bu konuda takipcilerinde bana destek vererek uygulama yönetmeliği çıkması konusunda herkesin caba göstermesi gerektiğine inanıyorum. Saygılar….

 Avatar Yok
30 Nisan 2014

aslında sesimizi duyuyolar ama ne yapmaya çalışıyolar bilemiyoruz yoksa yasayı çıkardıklarına pişmanmı oldularda geri adım atmaya mı çalışıyolar.

 Avatar Yok
22 Mayıs 2014

bizi sahiplenen kol kanat geren kimse yok maalesef…

 Avatar Yok
22 Mayıs 2014

bütün şehit yakınları eşit haklara sahip mi torba yasa ile birlikte?

 Avatar Yok
04 Haziran 2014

sesimizi duyurmamız için bu işe kendini adamış abiler var………………………………………..

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun