Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
08 Mayıs 2014

Abi kolay gelsin babam emekli sandığından 3713 kapsamında şehit maaşı almaktadır. Sağlık kurulundan bakıma muhtaçtır ibareli rapor alması halinde bakım maaşı ve araç indirimden faydalanabilir mi faydalanması halinde raporu nereye ve başka hangi belgelerle müracata bulunabilir. Çok sağ ol abi.

7 Cevap |
8.181 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
08 Mayıs 2014

3713 kanuna tabi olmak önemli değil araç alımında % 90 özürlü raporu olduğu taktirde ötv muafiyetinden yararlanarak araç alabilir beş yıl sonrada satabilir,

 Avatar Yok
08 Mayıs 2014

Değerli kardeşim, Gazi Kenan kardeşimin de belirttiği gibi engellilik durumu ile ilgili yasada belirtilen şartları taşıyorsa tabi ki ÖTV indirimli araç alabileceği gibi bakım maaşı da alabilir. Ancak bu haklar Şehit ailesi ya da Gazi olunmasından dolayı değil, engellilik durumundan kaynaklı ve tüm engellilere tanınan haklardır. ÖTV muafiyeti ile ilgili detaylı bilgilendirmeye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Saygılarımla.
——————————————————————————
http://www.gazihaber.com/haber/4235/otv-istisnasi-uygulamasinin-sartlari.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
08 Mayıs 2014

SLM HAMİT ABİ YÖNETMENLİK ,TEN BİR HABER VARMI

 Avatar Yok
10 Mayıs 2014

Ferakatnameleri ne zaman valilige vermemiz gerek bilgisi olan arkadas varmi

 Avatar Yok
19 Eylül 2014

bence ötv ve araç indiriminden yararlanılamıyor

 Avatar Yok
31 Aralık 2014

ewt alabilrisiniz raporunuzun 100 de 50 olması yeterli

 Avatar Yok
20 Ocak 2015

şehit yakınları araç indiriminden ötv den cam pulundan indirimden yararlana biliyormu bu konuda bilgizsi olan arkadaşlar paylaşsın

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun