Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
16 Haziran 2014

Hamit bey öncelikle selam ve saygılarımı sunarım,
Hamit bey sorum şudur 1994 tarihinde terörle mücadelede yaralanarak sakat kalan Güneydoğu Gazisiyim,yaralanıp sakat kaldıktan sonra tedavilerimden dolayı aradan geçen sürede maddi manevi tazminat davası açamadım ve zamanaşımı süresi dolduğu için maddi manevi tazminat davası açamayacağım söyleniyor,
Acaba bir yasal düzenleme yapılarak zamanaşımından dolayı maddi manevi tazminat davası açamayanların maddi manevi tazminat davası açmaları sağlanamaz mı süre sınırlaması kaldırılamaz mı bu konuda sizlerde bunu siyasilerin gündemine taşıyıp bu konuda mağdur olanların mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda yardımcı olabilir misiniz selam ve saygılarımla.

1 Cevap |
4.590 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
16 Haziran 2014

A.s. kardeşim, tazminat davası açma sürelerinin uzatılmasına yönelik henüz somut bir gelişme bulunmamaktadır. Bu noktada yasal düzenleme yapılması gerekiyor. Gazihaber.com’dan haber olmasını istediğiniz yazılarınızı hamityildizim@gmail.com adresine göndermeniz halinde memnuniyetle yayımlarız. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun