Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
05 Eylül 2014

Benim merak ettiğim, yıllardır görsel ve yazılı basında takip ettiğimiz, devlet erkanınca düzenlenen resepsiyon ve davetlere katılan gaziler neye göre seçilmektedir?

4 Cevap |
3.780 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
05 Eylül 2014

Merhabalar kardeşim, genelde illerde yer alan Şehit ve Gazileri temsilen kurulmuş olan Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarına belirli sayıda kişi söylenmekte ve o şekilde davetler gerçekleştirilmektedir. Hangi dernek ya da vakıf Başkanından isim isteneceğine hangi kritere göre karar verdikleri de malumunuzdur. Aslında bu sorunuza bizzat bu tür davetleri gerçekleştiren Devlet erkanının yanıt vermesi daha uygundur diye düşünüyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
05 Eylül 2014

Bu tip davetlere Cumhurbaşkanlığında protokol işlerinde çalışan bir tanıdığımdan aldığım bilgiye göre tepki vermeyecek kişiler araştırılarak ve haklarında bilgi toplanarak çağrılmaktadır. Yani tamamen siyasi tercihlere bakılmakta ve sesi çıkmayacak ezgin bir duruş sergileyecek kişiler seçilmektedir. Sorunları dile getirmeyecek, tabiri caizse büyüklerimizin canının sıkmayacak! kişiler davet edilmektedir malesef malesef.

 Avatar Yok
05 Eylül 2014

Başkanım cevabınız için teşekkürler. Konuyu BİMER üzerindende muhataplarına gönderiyorum şimdi. Gelecek cevabı sizlerle paylaşırım. Saygılar.

 Avatar Yok
24 Kasım 2014

merhaba iyi günler kolay gelsin bende sene 2010 8 ncı ayın 12 hakkari yüksekovada hain teröristlerin kurmuş olduğu pusuya düştük bu pusu da 5 kişi yaralandık ben ayak ğarmagından kurşun yedim kurşun yarası ve karın boşluğunda şarapner parçaları vardı. bunun sonucunda mehmetçik vakfından düzi miktarda bi tazminat ödediler ve yara beratı işareti verildi ondan sonrada psikolojik destek aldım hastaneden bir yılın sonunda bıraktım uzman erbaşlıgı ayrılırken bir haklarımız hakkında bir bilgi veren olmadı şimdi ise tanıdıklar sayesinde memuruyete geçiş yaptım diyeceğim odur ki biz T.C de yaşıyor isek bize gazilik ünvanı neden vermiyorlar bu saatten sonra yapacağım bişiler varmı ben hakkımı aramak istiyorum şahsen yapacağınız bilgilendirme için şimdiden tşkr ederim

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun