Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
17 Kasım 2014

S.a., Hamit Abi İNŞALLAH iyisinizdir. 4. derece maaş kesilenler için bir şeyler yapılıyor mu? Biliyorsunuz ki binlerce insan mağdur edildi. Bu konuda herhangi bir bilginiz var mı? Teşekkürler kolay gelsin…

7 Cevap |
4.756 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
17 Kasım 2014

A.s. kardeşim, Mehmetçik Vakfının yapmakta olduğu yardımlarda SGK derecelerinin esas alınması nedeni ile bir çok kardeşimizin aldıkları yardımlarda düşme yaşandı. Bu hususta bir kardeşimizin sorduğu soruya Mehmetçik Vakfı yetkilileri; “TSKMEV’ndan 5’inci ve 6’ncı dereceden nakdi yardım almakta olan gazi ve engelli Mehmetçiklere üç aylık periyotlarda yardım yapılması için çalışmalar devam etmektedir. Gerekli düzenleme yapıldıktan sonra yardım alan şahıslar konu hakkında bilgilendirilecektir.” şeklinde yanıt vermiştir. Bunun dışında vazife malulü olmayıp Mehmetçik Vakfının yardım bağladığı ve bağlanan yardımın sonradan vakfın aldığı bir kararla kesilen arkadaşlar için henüz bir çalışma bulunmamaktadır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
22 Kasım 2014

Benim gibi 5. Ve 6. Dereceden mehmetçik vakfı bakım yardımı alanlara müjde mehmetçik Vakfı Yönetim Kurulu aylık Ödeme yapacağını bildirmiş linke bir bakın. http://www.optimushaber.com/5.-ve-6.-dereceden-gazilere-mujde-353538h.htm

 Avatar Yok
25 Kasım 2014

Bende 4 . Derece alıyorum inşallah sıkıntı olmaz

 Avatar Yok
08 Aralık 2014

bende 4. derece alıyıorum. inşallah bendede sıkıntı çıkmaz.

 Avatar Yok
12 Aralık 2014

SELAM ARKADAŞLAR D42 / F10 ASKERLİGE ELVERİŞLİ DEGİLDİR RAPORU VERDİLER ANKARA GATADAN İLK ASKERE GİDERKENDE ASKERLİGE ELVERİŞLİDİR YAZMIŞLARDI CÜZDANIMA 13 SENEYE YAKINDIR 4. DERECE BAKIM YARDIMI ALIYORDUM EV KİRA 2 ASTIM HASTASI KIZIM VAR Bİ ŞEKİLDE GECİNMEYE ÇALIŞIYODUM VAKIF YARDIMIYLA 6 AY ÖNCE KESTİLER MAAŞIMI FAKAT BEN SGK DAN MAAŞ FELAN ALMIYORUM HİÇ BİR YERDEN SGK YA EMEKLİ SANDIGI İÇİN BAŞVURMUŞDUM FAKAT ORASI BAGLAMADI SADECE MEHMETÇİK VAKFINDAN ALIYORDUM KESTİLER YARDIMIMI NAPMAM LAZIM NASIL BİR YOL İZLEMEM LAZIM İNTAHARIN EŞİGİNDEYİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM SAYGILAR ALLAHA EMANET OLUN ….

 Avatar Yok
19 Aralık 2014

hastalığın tam olarak neydi? ayrıca gerekçe ne gösterdiler

 Avatar Yok
19 Aralık 2014

Allah yardım etsin ancak neden kestiler gerekçe ne birde rahatsızlığınız nedir

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun