Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
02 Aralık 2014

Merhaba Hamit Bey 5434 sayılı kanunun 45. maddesi kapsamında babamdan dolayı annem ile birlikte maaş almaktaydım. Memur olarak göreve başlayınca maaşım 25 yaşıma girmeden kesildi. Bu kesilen maaşımı annemim aldığı maaşa ekletebilir miyim? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

6 Cevap |
3.731 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
02 Aralık 2014

Merhabalar, sizin işe girmeniz nedeni ile mevcut yetim aylığınız kesildiğinden annenizin aylığı % 75 seviyesine yükseltilerek ödenecektir. Bu noktada annenizin aylığında artış olacaktır. Ben teşekkür ederim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
02 Aralık 2014

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki adresten 4/c bölümü, soru 32′ye bakabilirsin:
http://goo.gl/bqOkSo

 Avatar Yok
02 Aralık 2014

Hamit bey bununla ilgili tekrar bir başvuru yapmam gerekli mi kurum kendisi mi yapacak?

 Avatar Yok
03 Aralık 2014

Aynı durumu yaşadım tamamı olmasa da bi miktar eklenir

 Avatar Yok
04 Aralık 2014

Merhaba Hamit bey lütfen soruma cvp verin çünkü bu konularda bilgim yok dolayısiyla yanlış cevap vermek istemiyorum o yüzden size sorumu burdan sorucam terör mağduru aylığı 9 ayda bağlandı diyen var peki bu süre zarfında geçen bütün aylıklar toplu olarak ödeniyor mu yoksa bağlandığı gün mü hesaplanıyor bide en düşük ve de en yüksek terör mağduru aylığı ne kadar

 Avatar Yok
15 Haziran 2017

Geriye dçnük ödemelerinizde yapılacaktır.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun