Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
12 Aralık 2014

Selamünaleyküm Hamit bey askerde intihar edenlerin yakınlarına maaş bağlanıyor mu maaş bağlanıyorsa yakınları iş hakkında yararlanabiliyor mu şimdiye kadar öyle bir şey yoktu ama çok yakın zamanda intihar eden bir askerin yakını mahkemeye başvurarak ailesine maaş bağlatmıştı mahkemenin verdiği bu karar emsal teşkil ediyor mu cevabınız için teşekkürler Hamit bey SAYGILAR

5 Cevap |
6.724 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
12 Aralık 2014

Sayın Kamiloğlu maaş ile ilgili çalışma yok ancak tazminat verilmesi konusunda çalışma var. O da kesinleşmiş değil.

 Avatar Yok
12 Aralık 2014

Aleykümselam kardeşim, mahkemenin verdiği bu kararı emsal göstererek siz de dava açabilirsiniz, ancak kazanma ihtimali oldukça düşük olan bir dava. Bir mahkeme olumlu karar verirken benzer başka bir hadise de çok farklı karar verebiliyor. Bu anlamda konusunda uzman bir avukat ile görüşmenizi öneririm. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
19 Aralık 2014

pisikolojik sebeblerden dolayı intihr eden er erbaş larda kanunlar icerisinde faydalanmaları ümit ederiz

 Avatar Yok
22 Aralık 2014

Kazanma ihtimali oldukça düşuk bir ihtimal

 Avatar Yok
15 Ocak 2015

Geçtiğimiz günlerde bir mahkeme kararı paylaşılmıştı internetten aratarak ulaşabilirsiniz mahkeme askerin intiharının askerlik hizmetinden ileri geldiği görüşüyle şehit olarak kabulüne hükmetmişti bu durumda haklarınızı almanız mümkün olabilir bu kararı emsal gösterebilirsiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun