Hamido Yöresel Yeni Sezon Ürünlerimiz Çıktı

X
baner
Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
31 Aralık 2014

Tekrardan merhabalar komutanim. Bizlere karsi ilginize nasil tesekkur edecegimi bilemiyorum. Allah sizden ebeden razi olsun, abi benim sorum benim cene sorunum var dislerimin tamami protez bu bizde genetik bir hastaliktir. Bu durum da askerlik yapmama engeldir. Malum biz sehit G.K.K. cocuklarinin askerlik yapma zorunlulugu var her hangi bir muaflik durumu soz konusu degildir. Bende coruge ayrilmayi dusunuyorum. Istihdam hakkiyla ilgili saglik durumdan yana sorun yasamadim hatta en son tam tesekkulu saglik raporu da aldim. 3. Kurada muhtemelen atamam olacak insallah. Benim de askerlik tercihim 1 ocakta bittiyor. Bu durumda atamadan once ya da atanma esnasinda coruk raporu alsam her hangi bir sorun yasar miyim. Ve memuriyetligimi iyi yada kotu etkiler mi? Ya da bu duruma yonelik sizin tavsiyeniz nedir, tekrar tecil edebilirim ama artik askerligi aradan cikartmak istiyorum. Cevabin icin simdiden tesekkur ederim.

8 Cevap |
4.392 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
31 Aralık 2014

Merhaba kardeşim, memuriyete engel bir rahatsızlığınızın olmaması nedeni ile, askerlikten muaf olsanız dahi memur olabilirsiniz. Sağlık raporunda memur olabilir kararı aldıysanız herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. Askerlikten muaf olmak kendi başına memuriyete engel bir durum değildir. Bu hususta daha önceden memurlar.net’de yayımlanan bilgilendirme yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Saygılarımla.
—————————————————————————————–
http://www.memurlar.net/haber/55224/


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
31 Aralık 2014

hamit abiye katılıyuorum memuriyetine engel olmayacaksa rahatsızlığınız bir sorun çıkmaz …saygılarımla

 Avatar Yok
01 Ocak 2015

hayır hiç bir sorun olmaz yani memuriyete engel bir rahatsızlığınızın olmaması nedeni ile, askerlikten muaf olsanız dahi memur olabilirsiniz.

 Avatar Yok
03 Ocak 2015

Muhaf olmanız durumunda memurluğuna bir neden olmaz

 Avatar Yok
05 Ocak 2015

hayır etkilemiyor muaf olursanız hiçbir şekilde

 Avatar Yok
05 Ocak 2015

memuriyetine engel olmayacaksa rahatsızlığınız bir sorun çıkmaz …

 Avatar Yok
09 Ocak 2015

Şehitlere verilen hakların bizlerede verilmesini istiyoruz.

 Avatar Yok
11 Ocak 2015

Askerlikten muaf olmanız halinde atamanızda herhangi bir sorun teşkil etmez

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun