Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
09 Aralık 2014

Selamınaleyküm sizi ALLAH ın selamıyla selamlıyorum Hamit bey,

Ben 2003 yılında temizlik esnasında sağ el bileğimi cama vurdum ve sakatlandım askerde çürük aldım emekli sandığına 2004 de dikekçe yazdım bana gelen yazıda psikolojiğiniz nedeniyle cama vurduğunuzdan dolayı aylık bağlanamaz yazısı geldi.
Hamit bey bana tutanak tutulmadı ama elim sakatlandı bugün bir haberde bir askerin intihar ettiği ve mahkeme tarafından şehit sayıldığını okudum . Şimdi ben ne yapmalıyım bir avukatla görüştüm 5000 tl verirsen dava açarım 2500 emekli sandığına 2500 de benim vekalet işlemlerim dedi siz öngörünüzle ne dersiniz dava açayım mı?

2 Cevap |
4.868 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
09 Aralık 2014

Aleykümselam kardeşim, Ankara’da hasbelkader açılan bir dava neticesinde intihar eden bir askerin vazife maluliyeti kapsamında değerlendirilmesi aynı konuda açılan her davanın bu şekilde neticeleneceğini garanti etmez, bu garantiyi de hiçbir avukat size veremez. Olayınıza ilişkin elde ipatlayıcı hiçbir bilgi ve belge olmaması dolayısı ile dava açsanız bile sonuç alabileceğinizi sanmıyorum. Ancak sitemizi takip eden avukat arkadaşlar da mutlaka size bu hususta fikir vereceklerdir. Allah yardımcınız olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
12 Aralık 2014

kesinlikle yetkin bir avukata danismalisiniz

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun