Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
09 Aralık 2014

Merhabalar Hamit bey ben 16 yaşındayım ve babam mehmetçik vakfına üye 6. dereceden vazife malülü lise ögrencisiyim ve mehmetçik vakfının yapacagı egitim yardımını okudum gazihaberde. Bununla ilgili bir kaç şey sormak istiyorum ben evraklarımı ankaraya gönderdim işlemlerin başlatılması için senede 1 defa verilen bu miktar tam olarak lise ögrencisi için ne kadar ve bu verilecek olan paranın ne zaman verilecegine dair bilgi sahibi olmak istiyorum. Şimdiden tşkrlr iyi günler.

5 Cevap |
4.853 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
09 Aralık 2014

selam kardeş herkeze neyse sizede o yani 710

 Avatar Yok
09 Aralık 2014

Merhabalar kardeşim, Mehmetçik vakfı 2015 yılı yardım planına göre, lise düzeyinde öğrenim gören çocuklara 20 yaşını tamamlayana kadar yapılacak olup, 2015 yılı için 570 tl.’dir. Öğrenim yardımı üçer aylık dönemler halinde ödenmektedir. Öğrenciler her yıl eylül – aralık ayları içerisinde öğrenci belgelerini ibraz etmek zorundadır. Bu süre sonrasında belge gönderenlerin yardımları bir sonraki üç aylık ödeme döneminden itibaren yapılır. Geriye dönük ödeme yapılmamaktadır. Yardım planı aşağıda sunulmuştur.
Mehmetçik Vakfı Yardım Planı


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
12 Aralık 2014

bunada şükür allahım devletimize zevall vermesinnn

 Avatar Yok
17 Aralık 2014

önceden 5,ve 6.derecelere yardım yapılmıyordu ama inşallah yılbaşından sonra alabileceğiz.

 Avatar Yok
23 Kasım 2015

6.derece olanlara yardım süreklimi yoksa tek sefermi yapılıyor

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun