Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
09 Aralık 2014

Merhabalar, öncelikle ilginize şimdiden teşekkür etmek istiyorum.
Ben 2006 yılında testis tümörü nedeniyle askerde ameliyat oldum ve sağ testistim alındı. Bir ay sonrada bu hastalıkla ilgili kısaltması RTNL olan lenf nodlarının kontrolü için ameliyat oldum. Altı ay sonra gerekli tektikler temiz çıkınca askerliğe elverişli değildir raporu aldım. Mehmetcik Vakfı’na başvurdum. Bana 4. derece yardım bağladılar.

Bende bu yardıma güvenerek ev aldım. Acaba bu yardım ileride kesilir mi ?

Ben SGK ‘ ya başvurmadım. Başka hiç bir yerden yardım almıyorum ? Mehmetcik Vakfı SGK’ya göre dereceleri yeniden belirliyormuş. Ben durumdan etkilenir miyim ?

Saygılarımla.

8 Cevap |
3.039 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
09 Aralık 2014

kardeş eğer sgk dan yardım almıyosan rahat ol çünkü sadece vaıftan yardım alanlar bunun dışında tutuluyor

 Avatar Yok
09 Aralık 2014

kardeş etklenmezsin mehmetcik vakfından yardım alan sgk dan yardım almayanlar bunun dışındadır

 Avatar Yok
09 Aralık 2014

Merhabalar, Mehmetçik Vakfı yardım bağlarken ya da kesme işlemi yaparken tamamen kendi inisiyatifinde karar almakta olup, vakıf olduğundan herhangi bir zorunluluğu da bulunmadığından hukuki yola da başvuru imkanı bulunmamaktadır. Bu noktada yardımınızın kesilmesi halinde maalesef yapabilecek bir şey yok. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
09 Aralık 2014

Hamit abi iyi geceler abi bu üçüncü atama Kurası ne zaman yapılacak bir bilginiz var mı abi lütfen kimi yılbaşında önce diyor kimi yılbaşında sonra diyor yani net bir şey yok abi şimdi den saygilar la abi

 Avatar Yok
10 Aralık 2014

selam arkadaş sgk dan yardım almayanların dosyalarını mehmetcik vakfı incelemiyor onların yardımları kesilmiyor çünkü sgk maaş bağlamayacağı gazinin dosyasına bakmıyor ben mehmetcik vakfıyla bu konuyu bizzat görüştüm için rahat olsun kardeş inşallah yardımcı olmuşumdur

 Avatar Yok
17 Aralık 2014

TAMAMMEN MEHMETÇİK VAKFIYLA ALAKKALI BİR DURUM

 Avatar Yok
26 Aralık 2014

kesin olarak etkilenmezsin mehmetçik vakfı ile ilgili bir durum

 Avatar Yok
05 Şubat 2015

mehmetçik vakfı yardımım nezaman bağlanır katti raporu gönderdim 1 hafta oldu?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun