Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
08 Ocak 2015

657 tabi memur vazife malulu muracatimizi yaptik ama vazife maluller 4 cu atamada olacak diye bir söylenti var bu atamada cikabilme ihtimali var midir .

8 Cevap |
4.468 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
08 Ocak 2015

Merhabalar, atama işlemlerinde vazife malulü, terör mağduru diye bir ayrım yapılmaksızın Bakanlığa ulaşan başvuru sırasına göre işlem yapılmaktadır. Başvuru yaptığınız il Müdürlüğünce hak sahibi tespit komisyonu teşkil edilerek karar alınmasını müteakip Bakanlığa gönderilecek, Bakanlıkça yapılan son kontrollerde herhangi bir sorun tespit edilmemesi halinde başvurunuz atamanız yapılmak üzere Devlet Personel Başkanlığına gönderilecektir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
08 Ocak 2015

Beyefendi böyle spekülasyonlara itibar etmeyin hamit abinin dediği gibi başvuru sıraniza göre komisyon ve bakanlık incelemesinden sonra isminiz dpb na bildirilecektir.

 Avatar Yok
09 Ocak 2015

kuraya yetişirseniz eğer tabiki ayrım olmadan atanacaksınız

 Avatar Yok
10 Ocak 2015

Bunlar varya kim bilir daha ne kadar bekletecek 18 mart şehitleri anma gününe denk getirecekler maksat hem o günde konuşacak bir konu olsun ve aynı zaman da seçimlere yakın bir tarih olması nedeniyle meydanlarda bolbol sözederler

 Avatar Yok
12 Ocak 2015

Cok teşekkür ederim.verdiginiz yanit icin.aile sosyal il Müdürlüğü bana boyle dedi ama onlarda tam olarak bir bilgi sahibi degil bir varsayim olarak soylediler.

 Avatar Yok
12 Ocak 2015

Böyle bir durum oldugunu sanmıyorum, basvuru yapanların arasndan kura ıle atanıyor oldugunu bılıyorum.

 Avatar Yok
12 Ocak 2015

Boyle birsey olabilrmi.? boyle bir haksizlik.bence oyle deyil.

 Avatar Yok
12 Ocak 2015

bütün hak sahiplerinden karma olarak herhalde atama yapılacak

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun