Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
05 Ocak 2015

Slm kolay gelsin dedem 65 yaşında engelli hastane raporu yüzde 55 biz dedemin üzerine kendi gönül rızaasıyla araç alabilir miyiz koşullar nelerdir geri ödemeli veya indirimli araç imkanı nedir aracın devri kendi üzerine olmasına ragmen biz kullanabilir miyiz ?Bilgilendirirseniniz sevinirim.

5 Cevap |
19.925 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
05 Ocak 2015

İyi günler kardeşim benim bildiğim bayağı bir indirim oluyor bir tanıdık Citoren C4 Picassoyu 90 bin tlden yalan olmasın 60 binmi 65 binmi ne tlye aldı okadar indirimi oluyor aracın fiyatına göre değişiyor ama indirim diye biliyorum yalnız plakası engelli araç plakası oluyor benim bildiğim ama hamit abi daha detaylı bilgilendirir

 Avatar Yok
05 Ocak 2015

A.s. kardeşim, ÖTV muafiyetinden yararlanma ve kullanım şartları aşağıdaki linkte yer alan haberimizde detaylı olarak anlatılmıştır. Saygılarımla.
———————————————————————————-
http://www.gazihaber.com/haber/5417/otv-istisnasi-uygulamasinin-sartlari.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
06 Ocak 2015

Babam vazife malulu vefat etti .bu haktan bize tanırlar mı ??

 Avatar Yok
24 Mart 2015

Merhaba sanırım bu yeni düzenleme ile şehit-gazi ailelerine ÖTV indirimi gelecekmiş.Bilgisi olan varmı

 Avatar Yok
26 Ağustos 2016

MERHABA ARKADAŞLAR YASALAŞTI YÖNETMELİK BEKLENİYOR DİYE BİLİYORUM

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun