Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
12 Ocak 2015

İyi günler hamit bey, benım ankara sgk da kamu gorevlılerı emeklılık daıre baskanlıgında vazıfe malulu emeklılık ıslemlerım suruyor, belgelerım kocatepe sosyal sglık merkezınde kurulundan vazıfe malulu olduguma karar verıldı 6.derece.
suan belgelerım mıthatpasa sgk dayıs ve uzmana teklıfe gondeırlmıs. aradıgımda baskan ıle bırlıkte haftada bır toplanılıyormus sanırım son ınceleme yapılıyormus, bu son ıncelemede benım hangı kanuna gırecegım bellı olacak mı ? ve de bu baskan ıle toplanıp baktıklarında kocatepe vazıfe malulu kurulu 6.derece sureklı vazıfe malulu sonucuna varmasına ragmen mıthatpasadakı son bakan uzman olumsuz sonuc verebılırmı ? vazıfe malulu degıl emeklı olamaz sonucu verebılırmı merak edıyorum.
lutfen bılgılendırın bu yollardan gecen herkes yazsın. tesekkur ederım .

8 Cevap |
4.146 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
12 Ocak 2015

İyi günler kardeşim, sağlık kurulu malul olduğunuza ve derecenize karar vermiş. Vazife malulü olup olmadığınız ile hangi yasa kapsamına girdiğinize yönetim kurulu karar verecek. Herhangi bir olumsuz karar çıkması durumunda alanında uzman bir avukat ile görüşerek zaman kaybetmeden gerekirse yargı yoluna gitmenizi öneririm. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
13 Ocak 2015

Bizdede benzer durum vardi buyuk ihtimalle olumlu sonuc cikar.sayet olusuz gibi bir durum olursa hemen dava acin

 Avatar Yok
14 Ocak 2015

BÜYÜK İHTİMALLE HAKKINIZDA OLUMLU KARAR ÇIKACAKTIR BİR ARKADAŞIMIM AYNI DURUMDA OLUMLU KARAR ÇIKTI

 Avatar Yok
14 Ocak 2015

merhabalar, usttekı sorumun pesıne bugun sgk mıthatpasayı aradım, sıcıl numaramdan sordurdum dun yonetım kurulu toplanmıs ve karar cıkmış.
2330 s.k. ‘a tabı 6.dereceden sureklı vazıfe malulu kararı alınmıs, görevlı hanımefendı kurumunuzdan gereklı belgeler talep edılmıs onlar geldıgınde emeklı maasınız baglanacak dedı.

Merak ettiğim bir iki husus var ;
1- 2330 s.k na tabı rütbeli 6.dereceden sürekli vazife malulu maaşı şuan ne kadar ?
2- emeklı maasının baglanması ne kadar surer ?

Teşekkür ederim, Allah Razı Olsun.
Elhamdulilah

 Avatar Yok
14 Ocak 2015

Sayın Hamit YILDIZ; Komutanım soru sorma limitim olmadığından buradan yazıyorum. 31 MART 2014 tarihinden bu yana süren bir emeklilik işlemim var. İş kazazı geçirdim. Ayak bileğim kırıldı. TSK DA GÖREV YAPAMAZ raporu verildi. SGK’da süregelen zamanda 11 adet evrak girişi var. 12.01.2015 tarihinde SGK’dan bir yazı geldi. Paylaşıyorum: TEKİT EDİLEN MEKTUBUMUZUN 08.12.2014 TARİH VE ………………. (Em.San.Sc.No) yukarıda tarih ve sayısı yazılı cevabının çabukluşturulmasının teminini diye bitiyor. Bu konuda birliğim birşey yapmıyor. Zamanında evrakların eksik hazırlanmış gibi cevaplar veriliyor. Bu arada 31 Ara 2014 Tarihinde yaş haddinden ilişiğim kesildi. Kesin raporum henüz bana tebliğ edilmediğinden OYAK maluliyet yardımı talebimi de işleme almadı. Ne yapabilirim. Saygılarımla..

 Avatar Yok
31 Ocak 2015

2330 s.k na tabı rütbeli 6.dereceden sürekli vazife malulu maaşı 1744 diye biliyorum.

 Avatar Yok
05 Şubat 2015

Kardeşim kesin işlem raporu gelmesi gerek bu aralar inş hakkında hayırlsıı olur.. kütügünde kayıtlı olduğun askerlik şubesine gelmekte…

 Avatar Yok
14 Eylül 2015

kesin işlem raporun da 6. derecede malulen emekli sayılırsın artık bunun aksini düşünme hayırlı olsun kardeşim

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun