Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
05 Ocak 2015

6 agustos 2013 de hatay reyhanlıda kacakcıların pompalı tüfek le ateş etme sonucu sol gozumu kaybettim biz reyhanlıya goreve gitmiştik 200 asker kadar biz koye baskına gittigimizde bize silah vermediler yarımıza kalkan yarımıza kelepce yarımızada taş werdiler bu yüzden korumasızdık ve kacakcılar bize ateş ettiler we ameliyatlardan sonra 2330 sayılı yasayla 5.dereceden vazife malulu oldum ve 25 bin lira civarı tazmınat verdiler ben de bu tazminatı az gorerek dawa actım bide bizi silahsız gonderdikleri icin savunmasız oldugumdan bu dawa benim gaziligime bi zararı olurmu maaşımı duşurme yada başka bişeyler vereceginiz cewap icin şimdiden teşekkürler.

6 Cevap |
5.582 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
05 Ocak 2015

Merhabalar, tazminat davası açmışsınız. Mahkeme en kötü ihtimalle tazminat verilmesine hükmetmez. Bunun dışında hak kaybına neden olacağını sanmıyorum. Bu konuda sitemizi takip eden hukukçular da yorum yapacaklardır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
05 Ocak 2015

açtınız dava olumlu yada olumsuz durumda herhangi bir hak kaybına uğranmaz imza vermemek şartıyla

 Avatar Yok
06 Ocak 2015

Ne imzası acaba açıklarmısın imza derken

 Avatar Yok
12 Ocak 2015

Bende bu konuda dava actım, ankrada yalnız bu konularla ılgılenen avukat ıle anklastım %15 tazmınat karsılıgı anlastık ısını de guzel yapıyor, suan savunma bakanlıgına basvuru yaptık 2 ay dolunca dava acılacak ıns.

 Avatar Yok
07 Nisan 2015

ben davamı açtım sürüyo halen bi sıkıntı yok şimdilik.

 Avatar Yok
11 Şubat 2016

bende 2330 sayılı kanundan vazife malülü olarak emekli oldum 6 cı dereceden tazminat için msb ye dava açtım hakkın yok dediler.başka er tarafından vurulduğun için dediler

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun