Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
22 Şubat 2015

Hamit bey babam 1978 kaymakam makam şöförüydü. Görevdeyken trafik kazasında hayatını kaybetti. Anneme dul yetim maaşı bağlandı. Babam şehit stasünde mi değil midir? Acil cvp bekliyecem. Bilginize çok ama çok ihtiyacım var.

6 Cevap |
3.645 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
22 Şubat 2015

Merhaba kardeşim, sanırım iş hakkı, faizsiz konut kredisi vs. gibi Şehit ailelerine tanınan haklardan yararlanıp yararlanamadığınızı öğrenebilmek adına sorunuzu ilettiniz. Dul ve yetim aylıklarının hangi yasa kapsamında bağlandığını iletmeniz halinde sorunuza net bir yanıt verebilirim. (5434/45 vazife maluliyeti kapsamında iseniz bu haklardan yararlanabilirsiniz.) Sorunuzu yöneltirken daha detaylı ve açıklayıcı olursa sevinirim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
22 Şubat 2015

Arkadasim ayni durum bendede vardi alti ay ugrastim ama sonnunda hallede bildim muracatimi yaptim atamami bekliyorum. Hatta 24 yil oncede senin ve benim gibi iki arkadasimin da babasi ayni kazada vefat etmisti onlar ilk atamada atandilar su an valilik te memur olarak calisiyorlar . Eger vazife malulu olarak gözükmüyor saniz emekli sandigina dilekce verin duzeltilelebilecek bir durum varsa dilekce ile oluyor .benimde bir sorum olmustu bu sitede okuyun .hamitbeye geriye dönük haklarimizi alabilirmitiz diye sormustum oradan kopya cek. Olmazsa kardesim erhan_3729@hotmail.com yardimim olursa ne mutlu bana..

 Avatar Yok
04 Mart 2015

Allah razi olsun kardeşim bana numaranı verebilirmisin 0553 618 50 04 numaram ararsan yada mesaj atarsan seninle iletisime geçmek istiyorum bana yardım edersen çok sevinir ve mutlu olurum tsklr kardesim

 Avatar Yok
05 Mart 2015

2182 kanuna sayılı Kanuna göre 10 çu derece 2.kademe üzerinden ilgiliye aylık bağlanmıştır diyor babam kaymakam şöförü gorevdeyken trafik kazası geçirdi hayatını kaybetti yukarda belirtmiş olduğum kanunla anneme dul yetim maaşı bağlandı babam vazife malulumudur değilmi is hakkında yaralanabilirmiyim ? Ayrıca vazife malulumudur değilmi rahmetli babam nerden nasıl öğreneceğiz vazife malulu olmasi için nerelere baş vuracam bilgilendirirseniz çok sevinirim allah razı olsun

 Avatar Yok
07 Mart 2015

Erhan 3729 babamın vazife malulumu değilmi nerden ve nasıl öğrenebilirim ?

 Avatar Yok
02 Haziran 2015

Benim babam sivik sehit oldugunu nasil ogrencem

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun